Presunúť na hlavný obsah

Známe tváre, ktoré sa na prvý pohľad zdajú byť prirodzené: Plastiku a vylepšenia podstúpili však aj ony!

Zahraničné celebrity

Patria medzi najkrajšie a najobdivovanejšie hviezdy súčasnosti. No za ich vzhľadom sa neskrýva matka príroda, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať.

Hollywoodske nosy

Nos patrí medzi najväčšiu dominantu tváre, a preto sa nemožno čudovať, že práve ten si nechávajú hollywoodske hviezdy upravovať najčastejšie. Ani taká Halle Berry, Scarlett Johansson či Blake Lively sa nenarodili s dokonalými nosmi, ako sa na prvý pohľad môže zdať. I keď sú považované za jedny z najsexi hviezd súčasnosti, tento status si bezpochyby zaslúžili aj vďaka šikovnosti plastických chirurgov, nemyslíte?

Mohlo by vás zaujímať: Takto poznáme Kate Moss všetci: No nedávno ukázala svoju pravú tvár a realita má od tej magazínovej naozaj ďaleko


Video: Ktoré ďalšie známe tváre podstúpili vydarenú plastiku nosa?

Stratené vrásky

Starnúť s gráciou a vráskami nedokáže každá. Najmä tie nie, ktorých tvár živí. I keď sa nájdu medzi hereckými ikonami také, ktoré to zvládajú s nadhľadom, niektoré naopak túžia po mladistvom vzhľade bez týchto drobných „strašiakov“ čo najdlhšie. Príkladom je herečka Uma Thurman. Áno, na svoj vek, čo je štyridsaťšesť rokov, vyzerá fantasticky. Aj vďaka liftingom, ktoré rada podstupuje.

Neprehliadnite: Verili by ste, že už má po päťdesiatke? Vďaka tejto životnej filozofii je Monica Bellucci stále veľmi atraktívna!

A áno, vrásky dokážu potrápiť aj kráľovskú rodinu. Konkrétne Vojvodkyňu z Cambridge, Kate Middleton, ktorá na vyžehľovanie vrások nedá dopustiť.

Krásne pery na počkanie

Jennifer Garner patrí medzi krásne ženy. Po deťoch sa môže pýšiť krásnou postavičkou, sekne jej to aj bez nánosov make-upu. No aj ona patrí medzi tie hviezdy, ktoré so svojím vzhľadom boli natoľko nespokojné, že sa rozhodli konať. V jej prípade to boli pery, čo sa jej tak veľmi nepozdávali. Pred necelými šestnástimi rokmi boli oveľa tenšie, ako teraz.

Prečítajte si: Hollywoodska premena, ktorá desí: Pohľad na súčasnú tvár seriálovej Monicy z Priateľov vás prekvapí

Možno sa taká narodila...

...a možno nie! Kim Kardashian sa stala ikonou krásy pre milióny fanúšikov. No tých priam „oblbuje“ tým, že to, ako vyzerá je prirodzené. I keď nemôžeme povedať, že by vyzerala zle, no od prirodzenosti má ďaleko. Kde len začať... A vlastne začať ani nemusíme. Stačia fotky na porovnanie. Už to vidíte?

Akú plastickú operáciu či vylepšenie by ste boli ochotné podstúpiť vy kvôli zvýšeniu sebavedomia?

spolu hlasovalo 722 ľudí

ani jednu
245

- Najčítanejšie -