Presunúť na hlavný obsah

10 tipov na make-upy, ktoré si zamilujete: Prirodzená pleť s iskrou je nový trend vo svete krásy

Krása

Trend prirodzenosti sa dostáva do popredia čoraz viac. Skutočná ženská krása je to, čo by nemali prekrývať ani hrubé nánosy make-upov, a preto sme pre vás vybrali tie ľahšie.

1. Clinique

Novinka od Clinique, Superbalanced Silk make-up dokonale kryje, reguluje tvorbu mazu a zároveň ho na pleti takmer vôbec necítite, aký je ľahký. Zanecháva hodvábnu textúru, a to je pre nás dôležité.

2. Sisley Paris

Make-up proti vráskam, ktorý dokonale vyhladí pleť. Sisley Sisleÿa Le Teint vydrží osem hodín vďaka najvýraznejšej formuli, akou je perzský agát, ktorý zabezpečuje bunkovú energiu a jas pleti.

3. Thalgo 

Thalgo Anti-Ageing Silicium make-up zabezpečí dokonalé vyhladenie pleti. Tento jemný make-up proti starnutiu dodá vašej pleti zároveň jas. 

4. Estée Lauder

Dokonalé krytie nedostatkov pleti, ktoré ale na pohľad nerozoznáte od pleti prirodzenej. Taká je novinka od Estée Lauder, Double Wear Nude Cushion Stick Radiant make-up. Pokožka je vyhladená a hydratovaná zároveň. 

Inšpirujte sa: 9 telových a iných odtieňov rúžov: Takto budú vyzerať vaše pery prirodzene pekne

5. Guerlain

Make-up Lingerie De Peau zabezpečí, aby vaša pleť po aplikovaní tohto make-upu pôsobila krásne prirodzene. Tento “neviditeľný” make-up nerobí rozdiel medzi vašou nalíčenou pleťou a nenalíčeným krkom.  

6. Bobbi Brown

Long-Wear Even Finish Foundation make-up od Bobbi Brown je prirodzene pôsobiaci make-up, ktorý vám zabezpečí komfort po celý deň.

7. Yves Saint Laurent

O novinke Yves Saint Laurent Touche Éclat Le Teint sa hovorí ako o 8-hodinovom spánku v jednej kvapke. Svetlo tzv.zlatej hodinky (ktoré je pri západe slnka) môžete vďaka tomuto jemnému podkladu nosiť po celý deň.

Neprehliadnite: Zabodujte dokonalou manikúrou! Toto sú trendy jesene, vďaka ktorým budete o krok vpred!

8. Bourjois

Gemini make-up od Bourjois City Radiance make-up rozžiari pleť a ochráni ju pred nečistotami, ktoré sú denne v ovzduší, obzvlášť tom mestskom. Pleť teda chráni a hydratuje zároveň. 

9. Giorgio Armani Beauty

Giorgio Armani Maestro Fusion make-up patrí tiež do kategórie tých neviditeľných. Zakryje nedokonalosti pleti a zároveň vďaka ultra-jemnému oleju s pigmentmi zdokonaľuje pleť.

10. L’Oréal Paris

Make-up Infaillible 24H-Matte patrí k novej generácii dlhotrvácnych make-upov s matným efektom. Má vysokú kryciu schopnosť, ktorú kombinuje s absolútnou prirodzenosťou.

Inšpirujte sa naším výberom make-upov, na ktoré sa môžete spoľahnúť!

- Najčítanejšie -