Presunúť na hlavný obsah

Po tom, čo mi snúbenec povedal túto vetu som sa rozhodla odísť: Po mojom odchode však prišiel ďalší šok

Partnerské vzťahy

Niekedy stačí jedna nemiestna poznámka a roky vzťahu sa stanú minulosťou...

Noro bol muž môjho života. Všimla som si ho ešte na vsokej škole a odvtedy ma iní muži ani nezaujímali. 

Mohlo by vás zaujímať: Muži podľa znamenia, ktorí majú tendenciu podvádzať najviac: Takto si ich môžete však udržať!

Už na začiatku som mala tušiť, koho som si k sebe svojou snahou a taktikami vlastne pripútala. Noro pochádzal z dobrej rodiny a okrem toho bol úspešným futbalistom. Práve vďaka tomu nemal o ženy nikdy núdzu. Každá z mojich kamarátok by spravila všetko pre to, aby s ním bola. Nakoniec si všimol práve mňa a prežili sme spolu skvelých šesť rokov plných zábavy, dovoleniek a večierkov. Hoci nám obom ťahá na tridsiatku, do svadby sa mu príliš nechcelo. Napriek tomu ma nakoniec z neznámeho dôvodu požiadal o ruku.

Toto som počuť nemala

Začala som plánovať svadbu, ale on sa toho celého zúčastňovať nechcel. Obaja sme vedeli, že jedna z mojich spolužiačok sa živí práve plánovaním svadieb a tak mi napadlo, že ju oslovím. Príprava prebiehala v poriadku, až kým sme to jeden večer s pitím neprehnali. Bola to taká malá oslava Norovho víťazstva a všetci pozvaní sa nesmierne bavili. Postupne sa náš byt vyprázdňoval a zostali sme tam len my dvaja a naša spoločná známa. Začali sme sa rozprávať o minulosti, keď Noro spustil: "Neviem, prečo sme spolu my dvaja vlastne neskončili. Páčila si sa mi viac ako Martina, ale v tom čase si bola zadaná." Toto povedal žene, ktorá mi pomáhala plánovať svadbu!? Ona sama sa v tom momente len hlúpo usmiala.

Prečítajte si: Našla som svojho priateľa s milenkou: Takto "sexi" som sa im obom nakoniec pomstila

Keď som sa ho spýtala, či to myslí vážne, v podnapitom stave zopakoval, že mal vždy na lepšie ženy ako som ja sama. Vraj si ma vybral len preto, lebo vedel, že z mojej strany žiadna nevera nehrozí. Na druhý deň som sa rozhodla odsťahovať. Neprosil, nevolal, jednoducho nespravil nič, aby ma získal späť. Tým to však neskončilo. O mesiac na to som sa dozvedela, že naša skvelá "pomocníčka" a známa s ním už dlhšie spávala a môj odchod ich konečne spojil dokopy.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe