Presunúť na hlavný obsah

Patríte medzi dokonalé manželky? Ak máte týchto 7 vlastností, muži vás len ťažko opustia

Partnerské vzťahy

Z dlhodobého hľadiska si muži na ženách vážia aj iné veci, ako len pekné telo a súmernú tvár. Za tieto vlastnosti vás bude muž milovať.

Sú dve kategórie žien. Na celý život a na krátke obdobie. Ak patríte k ženám s týmito vlastnosťami, pre mužov ste skvelými partnerkami a takmer dokonalými manželkami. Máte ich aj vy?

Prečítajte si: Najproblémovejšie vlastnosti žien: Ak budete robiť týchto 7 vecí, v okolí vášho muža sa čoskoro zjaví milenka

Svojmu mužovi dôverujete

Vo vašom vzťahu a manželstve je dôvera prioritou. Ani vy sama svojho muža zbytočne nepodozrievate a vďaka tomu vám to funguje.

Dávate mu voľnosť

Nepotrebujete vedieť o všetkých jeho krokoch a sprevádzať ho pri každej udalosti, pokiaľ si to situácia nevyžaduje. Má rovnako ako vy čas na seba a svoj vlastný priestor.

Dávate mu najavo svoju lásku

Vie, že ho milujete. Nie však preto, že mu to hovoríte, ale preto, že to cíti z vašich skutkov a správania. Aj muži potrebujú cítiť lásku.

Ste úprimná

Hovoríte to, čo si naozaj myslíte. Váš muž nemá nikdy pocit, že ste mu niečo zatajili, alebo, že súhlasíte so všetkým, čo povie. Ste úprimná a to si na vás váži. 

Dokážete si priznať chybu

Nikto z nás nie je dokonalý a chyby sú súčasťou našich životov. Podstatné však je, ako sa so samotným zlyhaním vyrovnáte. Zhadzujete všetko na svojho manžela, alebo si dokážete aj vy sama priznať chybu?

Rešpektujete ho

Rešpekt v manželstve je rovnako dôležitý ako úprimnosť. Práve vďaka rešpektu nadobudne pocit, že vám na ňom skutočne záleží. 

Čítajte aj: VIDEO: Psychologička radí: Čo robiť v prípade, že partner nechce dieťa? Čitateľke Martine nakoniec pomohlo toto

Podporujete ho v jeho aktivitách

Ste jeho oporou v dobrom aj v zlom. Vie, že stojite za ním a jeho nápady sú pre vás rovnako dôležité ako tie vaše. Je pravdou, že za každým úspešným mužom stojí milujúca partnerka, či manželka. 

Patríte medzi dokonalé manželky?

spolu hlasovalo 804 ľudí

áno
565
nie
239

- Najčítanejšie -