Presunúť na hlavný obsah

Prinášame vám účinné masky na vlasy, ktoré im vrátia život: Vyberte si tú správnu podľa typu vašich vlasov

Krása

Starostlivosť o vaše vlasy začína už v sprche. Preto je veľmi dôležité aké produkty si na svoje vlasy vyberáte.

Základným pravidlom je nechať určiť typ vašich vlasov od profesionála. Ďalej si môžete vybrať vhodnú masku podľa typu vašej pokožky na hlave. Musíte pozerať na to, či je vaša pokožka rýchlo sa mastiaca alebo naopak veľmi suchá a posiata lupinami. Kvalitné masky na vlasy dokážu všetky tieto problémy vyriešiť, treba si len vybrať tú správnu.

Prečítajte si aj: Tipy redakcie na očné linky podľa tvaru oka: Inšpirujte sa štýlom svetových značiek a vyčarujte si neodolateľný pohľad

Kérastase

Obnovujúca maska od značky Kérastase je najvyhľadávanejším produktom z tejto kategórie. Hutná konzistencia sa neodporúča používať dámam s mastnejším typom vlasov, nakoľko obsahuje množstvo olejov a výživných látok. Táto účinná maska vám obnoví poškodený povrch a výsledkom budú vlasy bez lámania.

L´oréal 

Výživná maska, ktorá je určená na suché a polámané vlasy, vám dodá potrebnú hydratáciu. Jedinečná kombinácia výživným látok a olejov prinesie vašim vlasom potrebnú starostlivosť a oživenie. Nanášajte na celé dĺžky vlasov a najmä na končeky. Skvelá maska s ľahkou textúrou dokáže naozajstné zázraky.

Toni&guy

Posilňujúca maska od značky Toni&guy dokáže obnoviť vlasové vlákna a spevniť poškodený vlas. Táto maska je určená najmä pre jemné vlasy bez života, ktoré potrebujú spevniť a prinavrátiť život. Profesionálna starostlivosť v podobe posilňujúcej masky si chváli množstvo žien. Po používaní tohto zázraku sa vaše vlasy zmenia na nepoznanie.

Schwarzkopf

Značka Schwarzkopf a jej línia Gliss prináša novú masku určenú pre oslabené vlasy, ktoré majú sklon k mastnote. Ultra ľahká textúra tejto masky sa veľmi ľahko nanáša a nezaťažuje vaše vlasy tak, ako iné produkty. Stačí nechať pôsobiť na vlhkých vlasoch po dobu 10 minút a zmyť. Výsledok stojí určite za to.

Mohlo by vás zaujímať: Výber kvalitných krémov, ktoré zabezpečia zamatovú pleť: Tieto sa oplatí na sebe vyskúšať

Avon

Ozdravujúca maska na vlasy od Avonu je určená pre všetky typy vlasov. Napriek univerzálnosti však dokonale spĺňa úlohu výživného produktu. Skvelá textúra produktu a príjemná vôňa sú základnými prvkami, vďaka ktorým sa stala tak obľúbenou. Tento liečivý zázrak dodá vašim vlasom hebkosť a potrebný lesk.

 

- Najčítanejšie -