Presunúť na hlavný obsah

Táto krásna Slovenka nestarne: Pozrite sa, ako to herečke Diane Mórovej nedávno v spoločnosti pristalo

Slovenské celebrity

Obľúbená herečka Diana Mórová vyzerá aj po rokoch rovnako dobre. Je až neuveriteľné, že si stále zachováva svoj svieži a mladistvý vzhľad.

Diana Mórová vyštudovala herectvo a po skončení sa stala členkou činohry v SND, kde pôsobí až dodnes. Veľa divákov si ju obľúbilo hlavne kvôli výraznej postave Ivany, ktorú stvárnila v seriáli Panelák. Hoci si herečka svoje súkromie stráži, napriek tomu sa z času na čas objaví aj v spoločnosti. 

Čítajte aj: Takto vyzerajú raňajky Emmy Tekelyovej: Inšpirujte sa jednou potravinou na tanieri, ktorá zasýti na dlhší čas

Diana prišla pred pár dňami na premiéru filmu Masaryk v spoločnosti neznámeho muža s úsmevom na tvári a pozitívne naladená. Zvolila jednoduchý outfit, v ktorom pôsobila elegantne a zároveň štýlovo. Pozrite sa, ako jej to pristalo.

Zaujímavosťou je, že herečka vyzerá rovnako dobre aj po rokoch. Práve kvôli tomu by ste jej 47 rokov zrejme netipovali. Pravdepodobne stojí za jej stále mladistvým vzhľadom práca herečky, ktorú miluje a tiež jej dospievajúci syn Quido, ktorého má s moderátorom Jurajom Mokrým.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Pôvabná herečka Vica Kerekes sa rozhodla prijať životnú výzvu: Neuveríte, na čo sa nechala nahovoriť

Je vám sympatická herečka Diana Mórová?

spolu hlasovalo 388 ľudí

áno
260
nie
128

- Najčítanejšie -