Presunúť na hlavný obsah

Žena v tomto znamení je považovaná za najlepšiu kamarátku: Máte ju pri sebe aj vy?

Partnerské vzťahy

Charakteristika znamení je zaujímavá vec, pretože práve vďaka nej sa o sebe veľa dozviete. Patríte vy sama medzi najlepšie kamarátky, alebo je práve vaša kamarátka tou najlepšou?

Kamarátky sú neodmysliteľnou súčasťou našich životov. Hoci sa týchto žien po našom boku počas života vystrieda niekoľko, tie skutočné priateľstvá vydržia dlhé roky. 

Mohlo by vás zaujímať: Horoskop na rok 2017 pre Raka: Emocionálne stabilný rok mu prinesie veľké výzvy. Čo nové ho čaká na poli vzťahov?

Rak

Žena v tomto znamení je považovaná za extrémne citlivú, zasnívanú a empatickú osobu. Práve vďaka týmto vlastnostiam vás dokáže pochopiť, podporiť a vždy vypočuť. Keďže ona sama rada sníva, podporí vás skutočne aj vo veciach a snoch, za ktoré vás ostatní možno ticho odsúdia. Málokedy je ona tou, ktorá si chodí po rady, práve naopak. Väčšinou je v pozícií tej, ktorá radí a je tam vtedy, keď ju potrebujete. Dokáže vás počúvať dlhé hodiny a zároveň vám rovno do očí povie to, čo si naozaj myslí. Hoci vás jej slová a prehnaná úprimnosť môžu niekedy zraniť, časom túto skutočnosť oceníte. Nenechá vás žiť v sebaklame, radšej vám všetko narovinu povie. Ani ona sama však nie je úplne dokonalá, keďže patrí ku znameniam, ktoré sa nechávajú ovládať náladami a tie sa u nej bohužiaľ striedajú ako na bežiacom páse. 

Napriek tomu, že je vo svojom osobnom živote žena rak považovaná skôr za náladovú osobnosť a introverta, podľa všetkého patrí medzi jedno z najúprimnejších znamení. Ak ju náhodou máte po svojom boku, alebo ste sa vy sama narodili v tomto znamení, pravdepodobne viete, o čom hovoríme. 

Inšpirujte sa: Jedna rada od muža vám zdvihne sebavedomie: Ak budete takéto, muž o vás nestratí záujem

Máte za kamarátku ženu v znamení raka?

spolu hlasovalo 1462 ľudí

áno
847
nie
615

- Najčítanejšie -