Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšie kvetinárstva z celého sveta, ktoré si získali uznanie: Vieme, aké kvety sú momentálne v kurze

Lifestyle

Svetové mená dizajnérov a kvetinárov, ktorí sa dostali na absolútny top svojej kariéry. Tieto kvetinárstva sú uznávané za svojú precíznu prácu a lásku k práci.

Pozrite sa na najznámejšie a najkrajšie kvetinárstva, ktoré sa vďaka šikovnosti talentovaných kvetinárov a citu pre detail dostali na výslnie vo svojom odbore. 

Mohlo by vás zaujímať: Vneste do svojho bývania kúsok duše pomocou kvetov: Aj takto jednoducho sa dajú zakomponovať do interiéru

Kvetinárstvo Erica Buterbaugha

Kvetinové výtvory Erica Buterbaugha sú obľúbené medzi módnymi a hollywoodskymi zasvätencami. Nielen, že navrhuje pre Chateau Marmont a Four Seasons v Los Angeles, ale tiež vytvoril usporiadanie pre každý významný módny dom a luxusnú značku.

Clementine Floral Works

Ak sa pýtate či existuje nejaké kvetinárstvo s nádychom „indie“ štýlu, máme pre vás jasnú odpoveď! Clementine Floral Works je kvetinárstvo s vlastným štýlom a príbehom. Vyučená kvetinárka a filmový producent sa jedného dňa rozhodli vytvoriť vlastné kvetinárstvo, ktoré je momentálne vyhľadávanou značkou a ich práca je skrátka jedinečná.

Putnam & Putnam

Dizajnérska spoločnosť so sídlom v New Yorku je najvyhľadávanejšou kvetinárskou službou v módnom biznise. Manželské duo totižto dodáva kvetinové inštalácie na tie najväčšie módne show a ich stálym klientom je aj značka Chanel. Navrhujú kytice a rôzne kreácie v romantickom a estetickom štýle a ich prácu si cenia aj tie najväčšie esá.

Belle Fleur

Tento kvetinársky obchod je miestom, kde môžete navštíviť nádherné jednofarebné aranžmá vyrobené z najčerstvejších pivoniek, záhradných ruží a niektorých z najlepších ručne vybraných kvetov, ktoré si môžete predstaviť. Prekrásne kombinácie kvetov a farieb vytvárajú dokonalú súhru.

Inšpirujte sa: Záhradné dekorácie pre každý typ priestoru: Využite svoju terasu či balkón a vytvorte si dokonalú oázu pokoja

Miho Kosuda

Kvetinár a dizajnér Miho Kosuda si každé ráno vyberá na markete čerstvé kvety z celého sveta. Pivónie z Nóveho Zélandu, jemné orchidey pestované v susedstve či ďalšie druhy z Holandska či Južnej Afriky. To je tajný recept na vytvorenie tých najkrajších kvetinových vzorov, ktoré sa podobajú na umelecké diela.

 

- Najčítanejšie -