Presunúť na hlavný obsah

Jedna jediná veta povie o vás všetko: Zistite o sebe viac pomocou originálnej charakteristiky znamení

Partnerský horoskop

Hoci nie je nad osobné stretnutie, charakteristika znamení povie veľakrát o človeku dostatočne veľa. Ako ste na tom?

Ak vás zaujíma, čo vás podľa znamenia, v ktorom ste sa narodili najviac vystihuje, prečítajte si nasledujúce vety. Možno budete milo prekvapená.

Čítajte aj: Žena narodená v tomto znamení má najmenej trpezlivosti zo všetkých: Vzťah s ňou je pre muža veľkou výzvou

Baran

Žena narodená v znamení Barana je tá, ktorá má všetko pod kontrolou.

Ak ste sa narodili v znamení Barana, pravdepodobne vám nechýbajú vodcovské schopnosti a v kolektíve ste vy tá, ktorá všetko riadi a kontroluje.

Býk

Žena v znamení Býka je tá, ktorá chytí za srdce a očarí.

Toto znamenie presne vie, čo robiť, aby si ho ľudia obľúbili. K ľuďom pristupujete s láskou a tú istú lásku dostávate späť.

Blíženec

Žena Blíženec je tá, ktorá zažiari všade, kde sa objaví.

Takmer vždy ste stredobodom pozornosti a ľudia vás milujú. Máte čaro, ktorým dostanete každého. 

Rak

Žena v znamení Raka je láskavou, no nebojácnou bojovníčkou.

Vy sa v živote len tak nestratíte. Ste ako mesiac, ktorý je na jednej strane jemný a romantický a na tej druhej výrazný a neprehliadnuteľný. 

Lev

Levica je ženou, ktorá všetko rozjasní.

V kolektíve ste obľúbená a milujete pozornosť. Ste silná osobnosť, ktorá prináša pozitívnu energiu všade, kde sa objaví.

Panna

Panna je vodkyňou a silnou sebavedomou ženou.

Máte pocit, že jediný človek, ktorému môžete dôverovať ste vy sama a preto rady druhých ľudí príliš nevyhľadávate, práve naopak. Ľudia si chodia po rady k vám a vy im ochotne pomáhate.

Váhy

Žena v znamení Váh je plná lásky.

Vy máte lásky na rozdávanie. O ľudí sa s láskou staráte a robíte všetko tak, aby bol každý spokojný. Ste skvelou kamarátkou aj partnerkou.

Prečítajte si: Ktoré znamenia zverokruhu v lete najčastejšie podvádzajú? Baran vie prekvapiť, Vodnár sa občas utrhne z reťaze

Škorpión

Žena Škorpión je tá, ktorá si získa srdce každého muža.

Patríte medzi vášnivé povahy, ktoré sa o svojho partnera a okolie ukážkovo starajú. Máte v sebe niečo, čo očarí takmer každého muža.

Strelec

Žena Strelec je tá, ktorá celý život niečo hľadá a objavuje.

Ste voľnomyšlienkarka, ktorá miluje dobrodružstvo a nové výzvy v živote. V živote potrebujete v prvom rade voľnosť a potom lásku tak, ako každá žena.

Kozorožec

Kozorožec šplhá výššie, ako ktokoľvek iný.

Ste cieľavedomou bytosťou, ktorá sa rada učí nové veci a príjma výzvy. Veríte, že môžete dosiahnuť všetko a na svojich snoch poctivo pracujete.

Vodnár

Žena Vodnár je unikátnou a uvoľnenou bytosťou.

Nezáleží vám na tom, čo si o vás ľudia myslia. Idete si svojou cestou a chcete, aby si vás ľudia pamätali hlavne kvôli veciam, ktoré ste usilovnosťou dosiahli.

Ryby

Ryba je večný snílek.

Hoci vás ľudia pokladajú za zasnívanú bytosť, nevadí vám to. Viete, že v živote hľadáte veci s hlbším významom. Vaše okolie a ľudia, ktorí vás poznajú sa vami nechajú radi a často inšpirovať.

- Najčítanejšie -