So svadbami sa v poslednom čase roztrhalo vrece: Okrem Adely Vinczeovej išli pod čepiec aj tieto Slovenky

Letné dni sú ako stvorené na plánovanie svadby. Svoje o tom vedia aj známe slovenské osobnosti, ktoré svoj veľký deň už majú za sebou. Pozrite si prehľad najkrajších svadieb za posledné obdobie.

Známe Slovenky a ich rozprávkové svadby

Známe Slovenky a ich rozprávkové svadby

Zdroj: Martin Krystýnek

Aj vy máte ten pocit, že všade kam sa pozriete vidíte nevestu? U nás v redakcii sme si všimli, že tieto letné mesiace sú obzvlášť obľúbené aj u slovenských osobností, ktoré sa rozhodli svoj svadobný deň zorganizovať práve začiatkom leta. Viete, ktoré z krásnych Sloveniek majú svoje veľký deň za sebou?

Mohlo by vás zaujímať: Svadobné šaty Adely Banášovej vyzdvihli jej ženskosť a pôvab: Vieme, kto stojí za úspechom tejto róby!

Adela Vinczeová

Známa slovenská moderátorka Adela Banášová povedala svoje áno kolegovi Viktorovi Vinczemu. Súkromnú svadbu zorganizovali v kruhu najbližších a bez prítomných médií, presne tak ako si to dvojica vysnívala. Známemu páriku to spoločne veľmi svedčalo a dá sa povedať, že táto svadba bola ozajstnou senzáciou.

Romi Klimeková

Interiérová dizajnérka Romana Klimeková všetkých príjemne prekvapila, keď na svoju sociálnu sieť zavesila fotografie z jej svadobného dňa. Sympatická brunetka Romi a jej dlhoročný partner Igor sa spolu naozaj našli. Rebelsky vyzerajúca dvojica si na svoj svadobný deň zvolila krásne priestory reštaurácie Fach, ktorá dokonalo dotvorila celú atmosféru ich výnimočnej udalosti.

Petra Sliacka

Úspešná misska, ktorá v roku 2015 vyhrala titul na prestížnej súťaži krásy Miss Supranational zorganizovala so svojím dlhoročným partnerom naozaj rozprávkovú svadbu. Krásna Petra a jej životná láska Martin si povedali svoje áno v prekrásnych priestoroch a na ich svadbe nechýbali ani známe osobnosti. 

Inšpirujte sa: Rozprávková svadba sa stala senzáciou: Najkrajšia Európanka Petra Sliacka prezradila detaily ohľadom jej veľkého dňa

Viktória Ortner

Úspešná modelka z agentúry Elite spečatila svoju lásku so známym fotografom Andreasom Ortnerom. Sympatická dvojica má už v súčasnosti synčeka Mathisa a spoločne si užívajú manželské aj rodičovské povinnosti. Musíme uznať, že im to spolu nesmierne svedčí a prajeme im do života ešte veľa šťastia.

Alexandra Rozborilová

Majiteľka kliniky krásy Sandra Rozborilová a dlhoročný partner Vilo Rozboril sa rozhodli zorganizovať malý tajný sobáš, ktorým poriadne prekvapili svoje okolie. Známa dvojica nechcela svoju svadbu propagovať v médiách a preto sa rozhodli pre tento šikovný krok, vďaka ktorému si svoj deň užili v kruhu blízkej rodiny.

Kristína Ďuricová

Aj keď vám  toto meno možno nič nehovorí, pri pohľade na svadobnú fotografiu budete zaručene vedieť, o koho ide. Táto krásna Slovenka si prednedávnom zobrala za manžela známeho slovenského speváka Adama Ďuricu. Mladomanželom to v svadobný deň veľmi svedčalo a my im želáme veľa úspechov do spoločného života.

Foto:
Instagram osobností, Martin Krystýnek, TV Markíza
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba