Úspešná speváčka Mária Čírová: Už o pár dní povie ÁNO mužovi svojho života, s ktorým má tieto dve krásne deti

Mladá a anjelsky krásna speváčka Mária Čírová ešte neoslávila ani 29. narodeniny, no stihla už toho naozaj veľmi veľa. V kariére jej to ide perfektne a o dokonalom rodinnom šťastí nemožno tiež ani na chvíľku pochybovať. Mamina dvoch rozkošných nezbedníkov, čoskoro povie áno, láske svojho života.

Zdroj: instagram.com/mariacirova

Zdroj: instagram.com/mariacirova

Zdroj: Instagram.com/mariacirova

Bol to ako príbeh z rozprávky. Mladá, očarujúca speváčka a hudobný producent sa do seba zaľúbili. Dokázali, že ich láska je naozaj čistá a úprimná. Mária Čírová a Maroš Kachút patria jednoznačne medzi najstabilnejší pár slovenského showbiznisu. 

Pôvabná speváčka je skutočne ženou so srdcom na pravom mieste. Vždy mala úplne jasno v tom, čo je v živote najdôležitejšie. ”Vždy som vedela, že budem mať deti skoro. Už odmalička som si vystrihovala z časopisov bábätká a dávala som si ich do svojho notesa :).... Stále som si predstavovala samu seba ako mladú mamičku. A mala som to šťastie, že som stretla na svojej ceste človeka, ktorý ma v tomto podporil - Hugo sa nám narodil, keď som mala len dvadsať rokov. Celé to prvé tehotenstvo bolo síce veľmi ťažké vďaka každodenným nevoľnostiam, ale pamätám si, aká som bola šťastná.... Keď sa nám Hugo narodil, život sa mi úplne zmenil. Už nebol iba o mne a o tom, čo chcem ja, ale všetko sme museli prispôsobovať nášmu dieťatku. Ale nikdy som to nepociťovala ako nejaké obmedzenie,” rozpísala sa na sociálnej sieti.  Pre talentovanú mladú speváčku je rodina skutočnou oázou pokoja. Partner a deti sú práve tí, ktorí jej dodávajú potrebnú energiu. Svoj život si bez nich nevie predstaviť. Aj keď má v práci náročny deň, práve najbližší jej vedia vždy vyčarovať úsmev na tvári. Na Márii vidieť, že byť mamou ju robí naozaj šťastnou. 

”Ani teraz, keď už máme dve deti, by som nič nemenila. Momentálne si užívam ich prvé úspechy na krúžkoch. Veľmi sa snažím uložiť do pamäti každú chvíľu, keď mi napríklad Huginko šťastný zahrá novú skladbu na klavíri alebo Zoe niečo zaspieva. Lebo VIEM, že život ide neuveriteľne rýchlo a tieto momenty sa už nikdy nebudú opakovať. A zároveň VIEM, že napriek tomu, že mám prácu, ktorú milujem a ktorá ma neskutočne baví, SKUTOČNÉ ŠTASTIE a zázemie mám iba vo svojej rodine.”  Vidieť, že speváčka naozaj vie o čom je život.

Z Márie vždy vyžarovala nežnosť, pokoj a pokora. A možno práve to je kľúč ku štastiu. Na jeseň plánuje vydať nový album a už túto sobotu povie ÁNO mužovi svojho života. Zo srdca blahoželáme! Už teraz je nám jasné, že Majka bude prekrásna nevesta. 

Foto:
Instagram.com/mariacirova
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba