VIDEO: Svetová modelka Bianca Balti a jej rozprávková svadba: Pozrite si jej prekrásne svadobné video

Keď sa 32-ročná talianska modelka rozhodla vziať si svojho dlhoročného partnera, nikto nečakal, že táto svadba bude tak rozprávkovo krásna. Presvedčte sa na vlastné oči!

Zdroj: SITA

Nezvyčajne pôvabná modelka, známa predovšetkým s dlhoročnou spoluprácou so značkou Doolce Gabbana si prednedávnom povedala áno so svojou životnou láskou. Mama 2 dcér sa obliekla do rozprávkovo bielych šiat a spoločne s manželom zorganizovala svadbu, ktorá pôsobila ako zo sna. Pozrite si tie najkrajšie zábery, z jej veľkého dňa.

Prečítajte si aj: Najkrajšie róby z festivalu v Benátkach: Známa modelka ako pravá femme fatale, Natalie Portman prezradila tajomstvo

Svadobné video Bianci Balti a jej partnera, ktoré vystihuje tie najkrajšie momenty z ich svadby:

Sympatická rodinka

Sympatická rodinka zdobila aj titulku lifestylového magazínu v Taliansku. Bianca Balti ako dokonalá nevesta, ktorá bola stelesnením elegancie a prirodzej krásy spoločne so svojím dlhoročným partnerom a dvoma deťmi.

Najkrajší deň v živote

Krátko po svadobnom obrade a slávnostnej hostine zavesila na svoju sociálnu sieť fotografiu s popisom: Najkrajší deň v živote! Zdá sa, že vytúžená svadba dopadla krásnej modelke podľa predstáv a zároveň splnila jej najtajnejšie sny.

Prekrásna svadobná róba

O svadobné šaty sa postaral módny dom Dolce Gabbana, ktorého tvárou nie je nikto iný, ako talianska kráska Bianca Balti. Páči sa nám, aký minimalistický styling zvolila k týmto rozprávkovým šatám. Prirodzená krása v podaní známej modelky skrátka nemá hraníc.

Inšpirujte sa: So svadbami sa v poslednom čase roztrhalo vrece: Okrem Adely Vinczeovej išli pod čepiec aj tieto Slovenky

Momenty v kruhu najbližších

Svoju svadbu si Bianca naplánovala v kruhu najbližších. Veselé momenty si zvečnila aj na polaroid, ktorý vytvára nazaj unikátne fotografie. Zdá sa, že o zábavu bolo na svadbe naozaj postarané, o čom svedčia aj jej veselé momentky. 

Foto:
SITA, Facebook B.B., instagram.com/biancabalti
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba