Presunúť na hlavný obsah

V túžbe udržať si milovaného partnera sme niekedy ochotné urobiť čokoľvek: Tieto ženy vás svojimi príbehmi šokujú

Feminity

V túžbe udržať si milovaného partnera sú ženy schopné a ochotné urobiť čokoľvek. Skutočne čokoľvek. A častokrát idú na hranu logiky a zdravého rozumu. Zahodia svoju dôstojnosť a sebaúctu len preto, aby si ”pána Božského” udržali pri sebe.

Neveríte? V tomto prípade naozaj platí, že zúfalí ľudia robia zúfalé veci. A keď sa žena zamiluje je ochotná urobiť jeden kompromis za druhým. Tolerovať neveru, vzdať sa priateľov i vlastnej rodiny. Vyspovedali sme tri ženy, ktoré nás svojimi príbehmi absolútne šokolovali.

Rozhodla som sa tolerovať jeho milenky

Naďa je mladá 26 ročná baba, ale stihla už toho naozaj veľa. Má tri deti a manžela, do ktorého sa zaľúbila ešte na základnej škole. Na strednej spolu randili a ešte pred výškou sa stihli vziať. Pre Naďu to bola osudová láska. Aspoň si to myslela. Vždy túžila po veľkej rodine, takže byť trojnásobnou mamou v tak mladom veku, jej prišlo úplne prirodzené. ”Matúša som milovala a s príchodom každého nášho dieťatka sa moja láska k nemu ešte umocňovala. No žiaľ, bolo to len z mojej strany.” Ako sa rodina rozrastala Matúš chodil častejšie von s kamarátmi, venoval sa svojej žene oveľa menej a deti väčšinou videl len ráno pred odchodom do práce. Naďa mala svoj denný stereotyp a vôbec jej to neprekážalo. Deti sa pre ňu stali celým vesmírom. Staršie dvojčatá vždy odviezla do škôlky a s mladším Riškom chodila dopoludnia na prechádzky. Tento jej režim poznal dôverne aj Matúš. Raz sa však Naďa vrátila nečakane z prechádzky domov skôr a uvidela to čo je nočnou morou každej ženy. ”Môj muž si to bez hanby rozdával s mojou kamoškou v našej posteli. V tom momente som zostala ako paralyzovaná. Len som tam stála a nedostala zo seba ani pol slova. Oni dvaja sa obliekli, Matúš mi povedal strohé prepáč a potom som len počula buchnutie dverami. Večer sa vrátil domov, ako keby sa nič nestalo.” Celý deň Naďa premýšlala kde urobila chybu a zaujímalo ju iba jediné. Ako si ho udrží pri sebe. Napriek tomu, že jej Matúš neskutočne ublížil, nedokázala si svoj život bez neho predstaviť. ”Pri večeri mi povedal, že to nebolo prvýkrát a že Beáta nebola jediná. Vraj sa potrebuje uvolniť a so mnou to už nevie. Tak spáva s cudzími ženami a vlastne s tým nemieni prestať. Môžem od neho odísť, ale on ma stratiť nechce." Dnes tak naozaj fungujú. "Môj muž má milenky a ja mu ich dobrovoľne tolerujem. Jednoducho preto, lebo sme rodina a verím, že raz to pochopí aj on sám. "

Vzdala som sa vlastnej rodiny

Tibor bol vždy miláčik žien. Taký ten typ, do ktorého sa zaľúbi asi každá. Vyzerá perfektne, je láskavý, má prosperujúcu firmu a keď sa zamiluje, znesie svojej vyvolenej aj modré z neba. ”Bola som ním absolútne pobláznená. Náš vzťah bol dokonalý, rozumeli sme si vo všetkom. Jediné, čo bolo kameňom úrazu, bola téma mojej rodiny. Nechápem prečo, ale moju mamu nedokázal vystáť. Od začiatku si nejako nesadli a každým jedným spoločným stretnutím sa ich averzia voči sebe stupňovala.” Vyvrcholilo to v čase, keď sa mali Tibor s Andreou brať. Požiadal ju, aby mamu s otcom na svadbu nevolala. Že im to len pokazí výnimočný deň a on nebude šťastný. ”Tibi je pre mňa všetkým. Viem, že moji rodičia sú svojskí a nakoľko svadba mala byť oslavou našej lásky, rozhodla som sa mu vyhovieť. Našich sme teda nepozvali. Odvtedy prešlo 5 rokov a my sme si ani raz nezavolali. Nevideli svoje prvé vnúča, dokonca ani netuším, či vedia, že malá Grétka je už na svete.” Andrea sa pre lásku rozhodla dobrovoľne vzdať vlastných rodičov. Tvrdí však, že to neľutuje. Vtedy vraj na inú možnosť nemala. 

Úplne som ”odstrihla” kamarátky

Jana bola vždy typické, mestské dievča. Milovala vysedávanie na kávičkách s kamoškami, nákupy, diskotéky. Keď sa spoznala s Emilom, zo dňa na deň sa z nej stala iná žena. Emil bol totiž vážený majiteľ právnickej firmy a vyžadoval od svojej partnerky aj náležité vystupovanie. Hoci sa mu Jana páčila, potreboval si ju trošku pretvoriť na svoj obraz. ”Otvorene mi povedal, že buď sa prestanem stretávať s kamoškami alebo sa on prestane stretávať so mnou. Ľúbim ho tak veľmi, že som neváhala ani sekundu. Dnes trávim väčšinu času doma, varím, pečiem, sem tam niečo upracem alebo sa venujem práci v záhrade. V tom čase sa ma kamarátky snažili ešte kontaktovať, ale dnes už nie. Myslím, že už na mňa zabudli.” Aj keď sa občas cíti ako v zlatej klietke, tento život si vybrala. ”Bola to moja voľba a rozhodnutie a určite to neľutujem. Emil mi za to stojí.”

Nuž čo dodať. Ako vidíte, občas pri láske naozaj strácame hlavu. To či je to správne alebo nie, však nikto nemá právo súdiť. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe