Presunúť na hlavný obsah

Slávne celebrity, ktoré podstúpili plastickú operáciu ešte pred 30-tkou: Pozrite sa, ako odlišne kedysi vyzerali!

Zahraničné celebrity

Tieto známe mladé dámy, či ženy neboli vždy také dokonalé, akoby ste si možno mysleli. Aj ony mali svoje nedostatky, ktorých sa však rozhodli zbaviť a podstúpili plastickú operáciu a rôzne korekcie.

Kým dnes si z nich mladé dievčatá a ženy na celom svete berú príklad a chcú vyzerať ako ony, v minulosti by ste ich možno na ulici prehliadli. Stačilo pár zákrokov a sú z nich takmer iné ženy.

Prečítajte si: Celebrity v plavkách a bez retuše: Sú skutočne také hriešne sexi v porovnaní s červeným kobercom?

Kylie Jenner

Modelka a známa kráska Kylie Jenner vyzerá po niekoľkých zákrokoch ako úplne iný človek. Hoci na začiatku svojej kariéry pôsobila ako malé, mladé dievčatko, dnes je z nej krásna a sexi žena. Desivé však je, že zákroky podstúpila ešte pred tým, ako dovŕšila 20 rokov. Pozrite, ako odlišne kedysi vyzerala.

Ashley Tisdale

Mladá speváčka a herečka Ashley Tisdale len nedávno oslávila 32 rokov a už aj ona má na konte jednu plastickú operáciu. Rozhodla sa pre ňu kvôli svojej chybičke krásy, ktorá ju trápila už od detstva. Preto si už v 22-ke dala upraviť nos. 

Amanda Bynes

Ďalšou na zozname je herečka Amanda Bynes, ktorá je od Ashley mladšia len o rok. Amanda sa rozhodla pre plastickú operáciu nosa v 27-mich rokoch. Hovorí sa však, že si neskôr dala zväčšiť aj poprsie. To, či je to pravda však vie iba ona sama. 

Kate Bosworth

Sympatická herečka Kate Bosworth je pre mnohé ženy idolom a vzorom. Jej krásna tvár je rovnako ako jej postava neprehliadnuteľná. Ani ona však nebola v minulosti so svojím výzorom spokojná a preto podstúpila zopár zákrokov. Konkrétne sa hovorí o tom, že si dala upraviť nos a zväčšiť pery. Napriek tomu vyzerá stále prirodzene.

Čítajte aj: Ruská krása nepozná hranice: Táto však v sebe skrýva oveľa viac ako len peknú tvár a telo

Megan Fox

Sexi herečka Megan Fox celé roky popierala plastické operácie, či iné neprirodzené úpravy na svojom tele. Napriek tomu sa špekuluje o tom, že má zväčšené prsia. Pravdu však pozná iba ona sama. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe