Čo si muži všímajú na ženách najskôr: Zdá sa, že mužská myseľ nie je taká povrchná, ako si myslíte

Nikdy neviete, kedy svojho pána dokonalého stretnete. Viete však čím dokážete muža na prvom stretnutí okamžite zaujať?

Možno budete prekvapené, ale len úsmevom dokážete chlapa zaujať už do troch sekúnd

Možno budete prekvapené, ale len úsmevom dokážete chlapa zaujať už do troch sekúnd

Zdroj: Profimedia

Nuž, milé dámy, zabudnite na všetky predsudky. Ak tipujete, že mužské oči zamieria okamžite do vášho výstrihu, vyvedieme vás z omylu. Zdá sa, že mužská myseľ vôbec nie je taká povrchná, ako mnohé z nás predpokladali.  

Pery

Muži pery jednoducho milujú. Sú pre nich symbolom ženskosti, nežnosti a veľkej dávky sexappealu. Áno, čítate správne. Najsilnejší dojem údajne zanecháva tvar ženských pier. Následne prichádza na rad ich farba a veľkosť. Ak však máte úzke pery, vôbec nezúfajte. Stačí použiť červený rúž a máte vyhraté. Je totiž dokázané, že červené pery sú pre mužov skutočným magnetom. 

Úsmev 

Možno budete prekvapené, ale len úsmevom dokážete mužov zaujať už do troch sekúnd. Je to pre nich skvelý impluz toho, či vás oslovia alebo nie. Podľa úsmevu si vás totiž automaticky kategorizujú. Vo svojich predstavách vám hneď na zákade neho pripisujú vlastnosti - či ste dobrosrdečná, láskavá, vášnivá, inteligentná. A to je pre nich tiež veľmi podstatné.  

Nohy

Nohy sú kapitolou samou o sebe. Chlapi ich jednoducho zbožňujú. Zaujme ich však aj vaša chôdza, kolísanie bokmi a prirodzený pohyb. Nuž nohy sú pre mužov jednoducho neodolateľné a sexi. 

Prejav

Muži sú lovci, to všetky vieme. A milujú ženy, ktoré si musia získavať a spoznávať. Takže v žiadnom prípade nevyložte hneď všetky karty na stôl. Veľmi ľahko by ste totiž dosiahli opačný efekt, ak vášmu potenciálnemu pánovi ”Božskému” prezradíte o sebe hneď všetko. Nezabúdajte teda zostať tajomná.

Zadok

Čo si budeme klamať, každý jeden chlap sa rád pozrie na pekný zadok. Preto sa snažte, aby pôsobil v oblečení zvodne a zvýraznite jeho krivky. Pokiaľ patríte medzi ženy, ktoré majú väčšie pozadie, nepovažujte to v žiadnom prípade za svoj nedostatok. Práve naopak. Oblejšie tvary prebúdzajú v mužoch sexuálne impulzy.

Okrem týchto piatich základných vecí, dokáže mužov na žene okamžite zaujať outfit a energia, ktorú vyžaruje. No a v neposlednom rade určite aj jej sebavedomie.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články


Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba