Fitness tipy na vianočné darčeky: Týmito potešíte všetkých milovníkov športu!

Máte vo svojom okolí športových nadšencov, ktorí trávia všetok svoj voľný čas vo fitnescentre či posilňovni? Prekvapte ich na Vianoce originálnymi darčekmi, ktoré ich nielen potešia, ale zároveň splnia praktický účel.

Tipy na športové darčeky pre všetkých milovníkov fitness

Tipy na športové darčeky pre všetkých milovníkov fitness

Zdroj: Profimedia

Premýšľate nad tým, ako potešiť svojich blízkych originálnym darčekom, ktorý splní ich tajné priania? Ak máte vo svojom okolí milovníkov športu, máme pre vás skvelé tipy. Týmito darčekmi im zaručene spríjemnite ich zdravý životný štýl a vášeň k športu. Presvedčte sa!

Prečítajte si aj: Fit výzva pre mužov: Kompletný plán na trénovanie a jedálniček od fitness trénera, keď chcete mať super telo

Fitness diár

Fitshaker tím vydáva už tretím rokom jedinečný Fitness diár. Taký, do ktorého si môžete zapisovať  každý deň v roku nielen bežné povinnosti, ale aj pokroky na ceste za zdravím, krásou a sebaláskou. Diár doteraz pomohol tisíckam žien schudnúť, zdravšie žiť a splniť si sny. 

Športové oblečenie

Máte vo svojej rodine či okolí kamarátku alebo blízku osobu, ktorá nedá dopustiť na každodenný šport a zdravý pohyb? Potom neváhajte a potešte ju štýlovým športovým oblečením, vhodným aj do studeného počasia. V týchto kvalitných outfitoch ju neodradí ani príchod sychravých rán a chladných dní. 

Fitness box

Krabička, v ktorej nenájdete nič iné ako kvalitu. Ponuka fit potravín a doplnkov výživy je totiž už tak široká, že sa v nej človek veľmi ľahko stráca. Fit firma ceztrenera pre vás pripravila fitnessbox, ktorý spája kombináciu chuti a kvality. Zabalené do špecializovaných balíčkov na každú príležitosť.

Vianočná poukážka

Lámete si hlavu nad vianočným darčekom pre športových nadšencov? Tak už nemusíte, pretože fitnescentrum FIT UP! pripravilo jedinečnú vianočnú poukážku, ktorú môžete darovať vašim blízkym pod stromček. V cene darčekovej poukážky je mesačné VIP členstvo, registračný poplatok a darčeková krabička.

Štýlová edícia

Spolupráca medzi známou športovou značkou Nike o módnym dizajnérom Ricardom Tiscim snáď ani nemohla dopanúť lepšie, čoho výsledkom je aj táto basketbalová edícia inšpirovaná retrom. Pre všetkých milovníkov kvality a dobrého štýlu, ktorí sa neboja vystúpiť z davu a zaujať.

Inšpirujte sa: VIDEO: Ako zostať štíhle a spevnené aj v zimnom období? Riaďte sa týmito zlatými pravidlami

Športová fľaša

Darujte svojim blízkym športovú fľašu, ktorá je oveľa zdravším riešením, ako neekologické plastové fľaše, ktoré znečisťujú životné prostredie. Týmto kúskom zaručene potešíte všetkých milovníkov fitnes a ľudí, ktorí sa snažia chrániť našu planétu. 

Foto:
Profimedia, Fitshaker, Reebok, Fitnessbox (Ceztrenera), FIT UP!, NIKE, LifeStraw
Zdroj:
MB

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba