Charizmatickej speváčke Emme Drobnej skutočne ide karta: Aj takto si v snehu užívala natáčanie nového klipu

Speváčka Emma pred vyše mesiacom pokrstila svoj debutový album s názvom You Should Know. A zdá sa, že natáčanie klipov ju baví ešte viac.

Klip k singlu Remember je neuveriteľne čarovný

Klip k singlu Remember je neuveriteľne čarovný

Zdroj: instagram.com/emmadrobna

Už druhý klip v poradí

Emma sa už počas krstu svojho albumu zdôverila s tým, že sa v najbližších mesiacoch bude venovať hlavne natáčaniu klipov k jednotlivým piesňam. Ako druhý teda prišiel na rad song „Remember“, ktorý sa Emma rozhodla točiť v krásnej zasneženej prírode a v objatí hôr. Zo samotných záberov je jasné, že si celý proces naplno užívala a z úspechu svojho albumu sa nesmierne teší.

Inšpirujte sa: VIDEO: Ikonická Emma Drobná prilákala na krst svojho CD tieto osobnosti: Ako ju vnímajú a čo o nej prezradili?

 

days here feel longer . But we are almost done . #remember 

Príspevok, ktorý zdieľa emma chorchelisita drobná (@emmadrobna),

Každé miesto pre ňu niečo znamená

Je zjavné, že Emma si miesta na nakrúcanie svojich klipov vyberá naozaj dôsledne. Prvý totiž natáčala priamo v Londýne, kde dlhé roky žila a pracovala, a tak mala k danému miestu skutočný citový vzťah. Je zjavné, že jej na každej pesničke záleží a chce si celý album aj všetko okolo neho skutočne vyšperkovať.

Pozrite si zimný klip Emmy Drobnej k pesničke "Remember"

K horám sa rada vracia

Pokiaľ ide o samotné horské prostredie, už z fotiek z minulého roka je zrejmé, že Emme nie sú ľahostajné. Rada v nich trávi voľný čas a užíva si množstvo zábavy s priateľmi. Či už ide o pobyt v zahraničí alebo  o naše Tatry, Emma sa medzi vrchmi zjavne cíti ako ryba vo vode.

Mohlo by vás zaujímať: Speváčka Emma Drobná ukázala maminu: Pozrite, ako ju naposledy oddane podporovala

Čas s priateľmi je dôležitý

Počas samotného nakrúcania, ale i vo voľné dni však Emma nedá dopustiť na tú pravú spoločnosť. Jej priatelia a tím ju sprevádzajú na každom kroku, rovnako ako jej partner, takisto spevák, Štěpán. Spoločné chvíle si užívajú skutočne naplno a navzájom sa podporujú v každom novom projekte. Možno aj vďaka jeho láske pôsobí Emma vo svojom novom videoklipe neskutočne šťastne, čo poviete?

Nenechajte si ujsť: VIDEO: Speváčke Emme Drobnej ide karta: Hudba je jej život a kvôli tomuto môžeme byť hrdí, že sa vrátila na Slovensko

Páči sa Vám klip k pesničke Remember?

Áno
39
Nie
11
Hlasovalo: 50

Foto:
instagram.com/emmadrobna, Ján Zemiar
Zdroj:
EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba