Presunúť na hlavný obsah

Viete, o ktorej hodine ste sa narodili? Čas narodenia o vašej osobnosti prezrádza viac, než si myslíte

Zábava

Nielen deň, ale i presná hodina, kedy ste prišli na svet, je nesmierne dôležitá.

Po polnoci až do tretej ráno

Práve v tento čas sa narodili nesmierne všímaví ľudia. Všetko, čo sa deje v ich okolí zaznamenávajú skutočne pozorne a takmer nič neujde ich pozorovaciemu talentu. Táto vlastnosť sa dá považovať za nesmierne užitočnú hlavne v detstve, kedy sa poľahky a neuveriteľne rýchlo učia všetko nové len tým, že pozorujú svojich vrstovníkov. V dospelosti patria medzi tých, čo o všetkom vedia, všetkým sú si istí a o ničom sa nepotrebujú utvrdzovať. Užitočnosť tejto vlastnosti sa však s pribúdajúcim vekom odlišuje prípad od prípadu.

Inšpirujte sa: Vlastnosť, s ktorou v súčasnosti bojuje takmer každý: Aj z tohto vychádza pocit, že nikdy nie sme pre nikoho dosť dobrý

Po tretej do rannej šiestej hodiny

Detičky, ktoré prišli na svet v skorých ranných hodinách dostali do vienka skutočný flegmatizmus. Nič ich nerozhodí, ani stratená hračka  ani neskoršie problémy v práci.  Za najdôležitejší totiž pokladajú vnútorný pokoj a ten sa dá dosiahnuť len vtedy, ak si z vecí nebudeme robiť ťažkú hlavu. Presne ako tí, narodení v skoré ráno.

Po šiestej až do deviatej

Vtedy, keď väčšina z nás vstáva, sa narodili ľudia so zakoreneným zmyslom pre zodpovednosť. Už od prvých dní v škole až po pracovné povinnosti, musia mať jednoducho pod kontrolou skutočne všetko. Nič si nenechávajú na neskôr alebo na niekoho iného, pretože každá maličkosť, akákoľvek menej či viac dôležitá, môže mať podľa nich ďalekosiahle následky do budúcnosti, preto sa radšej skutočne poistia.

Po deviatej až do dvanástej na obed

Počas doobedia sa narodili deti, ktoré od začiatku prejavujú nadmerne veľa emócií. Všetko sa ich dotkne, pre hocičo sa nadchnú a nevedia niektoré veci brať s nadhľadom. Táto vlastnosť však môže, ale aj nemusí byť tak úplne na škodu. V určitých životných situáciách to budú mať možno ťažšie ako ostatní, emocionálna inteligencia sa však v súčasnosti viac než len cení.

Nenechajte si ujsť: Rok 2018 bude skutočne výnimočným práve pre toto znamenie: Odhaľte, na koho sa od januára otočí šťastena

Po dvanástej do tretej po obede

V skorých poobedných hodinách sa narodili tí najambicióznejší. Ak patríte k nim, s najväčšou pravdepodobnosťou si musíte neustále niečo dokazovať, presviedčať druhých o svojej pravde a stále zdolávať nové a nové prekážky. V práci je táto vlastnosť na nezaplatenie, v osobnom živote však niekedy dokáže narobiť neplechu.

Po tretej do šiestej večer

Poobedné hodiny patria rodeným extrovertom. Stále potrebujete spoločnosť ľudí, nevadia vám rôzne povahy a názory, radi sa učíte, spoznávate a rozširujete si okruh svojich priateľov. To, čo je pre niekoho príliš veľa ľudí, pre vás neznamená nič. Máte radi výzvy a nové neprebádané povahy a príbehy sú presne tým, čo výzvu vo vašich očiach zosobňuje.

Po šiestej do deviatej

Tí, čo sú radi vždy o krok vpred, majú na rodnom liste čas narodenia medzi šiestou a deviatou večer. Iniciatívni a inovatívni ľudia sa narodili presne v tento časový úsek a už od malička premýšľajú nad tým, akým spôsobom zase všetkých predbehnúť. Vymyslieť niečo nové, ukázať sa pred ostatnými, mať navrch, to je to, čo ich neustále ťahá dopredu.

Mohlo by vás zaujímať: Toto znamenie v roku 2018 čaká neuveriteľná zmena: Zistite, komu osud tentokrát dopraje

Po deviatej až do poslednej minúty pred polnocou

Neskorý večer patrí dobrodruhom. Nikde neobsedia, stále sa túlajú a najradšej zo všetkého opúšťajú známe miesta čo najrýchlejšie. Zbožňujú pocit neznáma, neprebádaných oblastí, nových ľudí s novými príbehmi a osudmi. Nikde nie je úplne dobre, všade inde im totiž môže byť o niečo lepšie, a s takým pocitom sa občas len ťažko bojuje.

- Najčítanejšie -