Lekárka Alena Pallová má štýl aj na horách: Pozrite sa, v akých outfitoch začala tohtoročnú lyžovačku

Známa lekárka Alena Pallová svojimi outfitmi udivuje aj na svahu. Inšpirujte sa športovo-elegantným šatníkom tejto Slovenky.

Alene skutočne nechýba štýl ani na horách

Alene skutočne nechýba štýl ani na horách

Zdroj: instagram.com/alenapallova

V bielej vynikla

Alena je jedna z tých, ktorá si bielu farbu skutočne môže dovoliť. Na svahu preto v kombinácii bielej bundy, oteplovačiek a čiapky bola sutočne za kráľovnú. Nedá sa jej vytknúť skutočne nič, práve naopak. Staviť na jednoduchú eleganciu sa v jej prípade viac než len oplatilo.

Aj farebná jej ide

Farebná kombinácia s bordovou čiapkou je na svah ako stvorená. Nielenže ju určite dokonale zahriala, pôsobila i neskutočne módne. Jej blond vlasy v tmavých farbách neuveriteľne vynikli a Alena zase raz ukázala, že disponuje obrovskou dávkou štýlu a nezaprie ho ani na horách.

Inšpirujte sa: Takto trávili Silvester Slovenky: Topmodelka Michaela Kocianová na horách v plavkách, misska Kollárová sa zasnúbila

Kráľovská modrá je naj

Na svahu sa ukázala aj v krásne modrej a treba povedať, že jej táto farba neuveriteľne pristane aj napriek tomu, že ju na nej často nevidíme. Alena všetko doplnila okuliarmi a rukavicami v rovnakej farbe, preto ju na svahu už skutočne nič neprekvapí.

Stará dobrá kožušina

Kombinácia hnedej a kožušiny je na hory takmer ideálna. Alene skutočne nemôže byť zima a pritom neustále udáva štýl. Čižmy v rovnakej farbe tvoria dokonalý pár s bundičkou a všetko dopĺňa štýlová kožušinová čiapka. Čo dodať, Alena skutočne vie, ako zaujať.

Mohlo by vás zaujímať: Marcela Laiferová sa pri skrášľovaní nespolieha iba na genetiku. Vyskúšala aj túto svetovú novinku

Skutočná dávka extravaganice

Takúto žltú farbu si nedovolí obliecť hocikto. Alena však nepozná zábrany a aj napriek žiarivej farbe, opäť raz trafila do čierneho. Biela šiapka a čižmy spoločne s farebnými oteplovačkami a bundou nemajú chybu. Niet pochýb, že na svahu upútala pozornosť do niekoľkých minút.

Do skutočnej zimy vždy pripravená

Spoločné chvíle s najbližšími si užíva skutočne priadne naobliekaná. Alena tentokrát zvolila skutočne tepú kožušinu, vďaka ktorej naozaj nič nenechala na náhodu a pred krutou zimou sa dokonale ochránila. Červené nohavice zároveň dokonale zladila s čižmami a dokonalý outfit je na svete.

Prečítajte su aj: Slovenkám nechýba štýl ani v zime: Soňa Skoncová vždy za krásnu, Alena Pallová nedá dopustiť na tento doplnok!

Páčia sa vám zimné outfity Aleny Pallovej?

Áno
154
Nie
837
Hlasovalo: 991

Foto:
instagram.com/alenapallova
Zdroj:
EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba