Presunúť na hlavný obsah

Andrea Verešová si svoju postavu drží už dlhé roky: Čím je staršia, tým viac vníma dôležitosť tejto jednej veci

Slovenské celebrity

Krásna modelka Andrea Verešová akoby ani nestarla. Sama však vie, že je za tým kopec driny, disciplíny a aj táto jedna dôležitá vec.

Popri deťoch zvláda aj hektický pracovný život

Andrea Verešová je jednou zo známych krások, na ktorých sa čas či pracovné tempo akoby vôbec nepodpísali. Jej postava je po dvoch krásnych deťoch, Vanesse a Danielovi, rovnako úžasná a bezchybná, ako tomu bolo pred desiatimi rokmi a mnohé rovesníčky k nej vzhliadajú hlavne ako k zdroju motivácie. Krásna modelka však nedostala skvelú postavu do vienka, na jej udržaní musí každodenne pracovať, a to nielen cvičením a jogou, ale aj správnou stravou.

Mohlo by vás zaujímať: Andrea Verešová vyzerá božsky: Tomuto vďačí mama dvoch detí za dokonalú postavu, pleť a vlasy

Naučila sa jednu dôležitú vec

Samozrejme, že každý človek je individuálny a pri chudnutí to platí dvojnásobne, Andrea sa však naučila, čo má v jej prípade najväčší zásah  a na čo sa musí doslova zamerať. Aj preto postupom času zistila, ako veľmi dôležité je nevynechávať raňajky. Čím je staršia, tým viac si uvedomuje ich dôležitosť a sama ich na svojej sociálnej sieti nazvala základom dňa. Modelka sa tak nechala počuť na tému stravovania, ktoré je pre ňu zjavne nesmierne dôležité, a svoje raňajky v podobe omelety a chutného ovocného šalátu si podľa vlastných slov, najradšej vychutnáva vo voľné dni

Mohlo by vás zaujímať: Slovenky, ktoré milujú jógu: Andrea Verešová a ďalšie krásne ženy v pózach, ktoré hovoria za všetko

Na správne naštartovanie do nového dňa teda zjavne naozaj nedá dopustiť. Veľkú radosť jej však robia aj ľahké obedy, ktoré poväčšine tvoria hlavne strukoviny, čerstvá zelenina a veľa vitamínov. Takýto pokrm, celkom ľahký na prípravu, zvládne naozaj hocikto a za veľmi krátky čas do seba tak dostane všetko potrebné, čo si telo vyžaduje. Sama Andrea preferuje podobné studené pokrmy pred ťažkými a objemnými obedmi.

Po ťažkom dni relax

Nikdy ale nezabúda zakomponovať do svojho harmonogramu aj čas, kedy môže naozaj skutočne vypnúť a neriešiť absolútne nič. Či už je to pred krbom v pohodlí domova alebo v príjemnom prostredí sauny. Andrea vie, že telo po namáhavej aktivite potrebuje zrelaxovať, a tak sa snaží nájsť si chvíľku pre seba takmer každý deň.

Inšpirujte sa: Andrea Verešová a jej inšpirácia vianočných outfitov: Tieto si oblečte k vianočnému stolu!

Aj Vy považujete raňajky za základ dňa?

spolu hlasovalo 244 ľudí

Áno
207
Nie
37

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus