Presunúť na hlavný obsah

Elegantné hodinky ako módny doplnok k vášmu looku: Tieto novinky sú momentálne trendy!

Móda

Dodajte svojmu looku ten správny šmrnc pomocou luxusného doplnku, ktorý zároveň plní aj veľmi praktickú časť. Predstavujeme vám trendy hodiniek pre rok 2018 a veríme, že si vyberiete svojho favorita.

Vaše hodinky toho môžu povedať veľa o vašom štýle. Okrem toho, že sú praktickou pomôckou, pretože ukazujú čas, sa stali aj štýlovou záležitosťou a elegantným doplnkom. Najnovšie trendy pre rok 2018 sú jasné zadané a my vám ich dnes s radosťou predstavíme. 

Mohlo by vás zaujímať: Hviezdny doplnok, bez ktorého to skrátka nejde: Slnečné okuliare pre všetky módne štýly!

Ružovo zlaté hodinky sú stále v kurze a my sa vôbec nesťažujeme. Šampanské farby patria k trendom, ktoré sú nadčasové a vydržia mnoho sezón. Tento odtieň milujeme na telefónoch, príslušenstvách a nevieme si bez neho predstaviť ani elegantné hodinky. 

Dotyk mramoru

Kožené hodinky mramorového popruhu spoločnosti ASOS prichádzajú s miernym ružovo-zlatým podtextom a sú dobrou voľbou pre tých, ktorí chcú moderné a jedinečné hodinky. Rose zlaté a mramorové potlače sú v každom prípade trend a tieto považujeme za veľmi efektívne! 

„Boyfriend“ 

Rovnako ako oblečenie, aj hodinky sú najlepšie tie, ktoré si „ukradnete“ od priateľa. Zmes ženského a mužského trendu je charakterizovaný veľkými, odvážnymi a robustnými číselníkmi. Veľké hodinky sú dlhodobo trendové a v poslednej dobe im podľahli najmä zahraničné celebrity.

Nápadité hodinky

Vďaka týmto nápaditým hodinkám od Kenzo, ktoré sú vybavené bielym panelom s tigrovou tvárou, sa vám môže dať trochu ľahšie vysielať svoju vnútornú energiu. Sú výnimočné aj tlačidlami, ktoré svietia v tme. Športový kúsok hodiniek sa skvelé hodí aj k jednoduchým a elegantným kúskom oblečenia.

Namiesto šperkov

Hodinky namiesto šperkov sú skvelým trendom a praktickým nápadom, keďže nemusíte nosiť na ruke množstvo náramkov, ale stačí to vybaviť jedným luxusným kúskom. Spojenie zlata a diamantov je veľmi štýlovým aj nadčasovým smerom.

Inšpirujte sa: Novodobá ikona Kaia Gerber zdedila vkus po mame: Inšpirujte sa niektorými z jej dokonalých outfitov

Nehrdzavá oceľ

Krehké ružové zlaté hodinky majú americké diamanty a kryštály Swarovski zakryté v celom ciferníku. Sú vybavené veľmi jemným oceľovým dizajnom. Nie je príliš hrubou ozdobou na zápästie, ale môže nahradiť úlohu šperkov veľmi dobre.

 

- Najčítanejšie -