Presunúť na hlavný obsah

Čo o vás vypovedá čas, počas ktorého sa sprchujete? Takéto signály naše telo vysiela

Zábava

Ranná alebo večerná sprcha? Dlhý kúpeľ ako spievanie počas umývania sa? Aj tieto, zdanlivo, maličkosti o vás môžu veľa vypovedať.

Každý máme svoje dennodenné rutiny. Či už sa týkajú jedenia, spánku alebo nerestí, sú v našom živote preto, lebo nám tak vyhovujú. Ak chceme o sebe vedieť viac, musíme sa zamyslieť aj nad nevedomými signálmi, ktoré naše telo vysiela svojmu okoliu. Inak tomu nie je ani v prípade sprchovania. Maličkosti, ktoré pri sprchovaní robíme, alebo čas, ktorý si na umývanie svojho tela vyhradzujeme, o nás prezrádza viac, ako by ste si mohli myslieť. 

Prečítajte si tiež: Tieto vlastnosti vás vystihujú podľa kvetu, ktorý patrí k vášmu mesiacu narodenia: Čo všetko prezrádza?

Dlhý, pohodlný kúpeľ po úspešnom dni

Ste typ človeka, ktorý sa celý deň teší na pokojný kúpeľ, ktorý si dopraje po návrate domov? Množstvo teplej vody a peny do kúpeľa vám nikdy nesmie chýbať? Takýmto spôsobom ukazujete svetu, že nie je dôvod na stres, ktorý vytvára náš rýchly životný štýl. Dokážete sa uvoľniť, užiť si prítomný okamih a nechať svoje telo vydýchnuť. Ste osobou, ktorá má rada pôžitok a v mentálnej sfére preferujete pomalý a nie direktívny prístup.

Rýchla sprcha ako naštartovanie sa

Rýchla sprcha vie byť skvelým ranným budíčkom. Naštartujete si ňou organizmus a prekrvíte potrebné končatiny. Okrem iného však rýchlosť, s akou robíte túto aktivitu, vypovedá o vašej nedochvíľnosti. Ak si nedokážete nájsť dostatok času na sprchovanie, znamená to, že stále vo svojej hlave niečo riešite. Máte množstvo deadlinov, ktoré musíte splniť, preto vaša sprcha nemôže zabrať veľa času. Na opačnej strane ste však milujúca osoba, ktorá sa snaží udržiavať čo najvrúcnejšie vzťahy so svojimi priateľmi a rodinou.

Ľadová sprcha plná osvieženia

Tento typ umývania svojho tela vám poskytuje ochranu pred prepracovanosťou a pocitom skľúčenosti. Ste osobou, ktorá tieto tendencie sveta veľmi intenzívne vníma. Nemáte radi ak cítite tlak, ktorý vás núti konať spôsobom, ktorý vám nie je sympatický. Ľadová voda vám poskytuje vykúpenie, ktoré hľadáte a  vráti vám pocit moci nad vlastným životom. 

Vstupujete do sprchy ešte predtým ako si zapnete vodu

Človek s týmto návykom je veľmi dobrodružnej povahy. Nemáte strach z ničoho a neprekážajú vám nečakané situácie. V sprche to máte teda tak isto ako v živote. Nevadí vám, že neviete, ktorá voda potečie z kohútika ako prvá. Prekvapí vás chladná, alebo teplá? Túto dilemu v živote neriešite, pretože sa vám páči riskovať a máte radi žitie na doraz. Ste spontánny od prírody a radi si užívate spoločnosť svojich dobrých priateľov.

V sprche snívate o veciach, ktoré vás ešte len čakajú

Ste kreatívny typ človeka, ktorý v sprche vypína všetky podnety vonkajšieho sveta. Nechávate si tú chvíľku, počas ktorej sa sprchujete iba pre seba. Vaša fantázia vtedy môže lietať z miesta na miesto a zrazu nebojíte sa snívať vo veľkom. Máte radi umenie a ešte viac milujete cestovať. Jedného dňa by ste chceli prejsť celý svet a splniť si tak množstvo snov, ktoré si počas dňa iba predstavujete. 

Mohlo by vás zaujímať: Odhaľte tajomstvo srdcovej čiary: Toto sa môžete dozvedieť z vlastnej dlane

V sprche mávate svoje vlastné spevácke vystúpenie

Na to, aby ste si mohli spievať v sprche, nemusíte mať skutočný spevácky talent. Stačí, ak sa cítite pohodlne vo svojom vlastnom tele a myslíte pozitívne. Ľudia, ktorí si spievajú v sprche majú radi zábavu a vôbec ich nezaujíma, čo si o nich myslí okolie. Budujú si tak svoje vlastné sebavedomie, pretože v reálnych životných situáciách cítia hanbu oveľa menej, ako ich nespievajúci kamaráti. Takýto ľudia sú populárni v skupinách a vtipnosť je ich druhým menom. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe