Presunúť na hlavný obsah

Najtrendy pokrývky hlavy na letné dni: Načerpajte inšpiráciu na tento dokonalý styling

Móda

V lete si svoju farbu vlasov, ale aj pokožku hlavy poriadne chráňte. Nechávajte ju dýchať, avšak počas pobytu na slnku si nedovoľte získať nepríjemnú maličkosť menom úpal. Tieto štýlové pokrývky hlavy vám zabezpečia letnú dokonalosť a vlasy presne na mieste, ktoré im patrí.

Letné klobúky či čiapky, to už dávno nie sú len slamené veľké klobúky, ktoré ženy nosia hlavne na pláž. V súčasnosti sa môžete s pokrývkami hlavy vyhrať a vyberať ich dôkladne do akéhokoľvek outfitu. 

Prečítajte si tiež: Kúsok letnej pohody pre vaše vlasy: Štýlové letné látkové čelenky vám budú najlepším spoločníkom na pláž

Francúzska s malou baretkou

Veľmi štýlovým doplnkom, ktorý každý outfit postaví do luxusného módu, je bezpochybne tento typ baretky. S jemným šiltom vám poskytne ochranu proti ostrému slnku a dodá vám na statuse fashion ikony. Môžete ju smelo nosiť do práce, ale aj s jemnými kvetovanými šatami na štýl rebelky.

Bezstarostná s veľkou šatkou na hlave

Nádych dovolenky si aj v meste môžete dopriať s použitím tohto malého ale zato farebného a výrazného doplnku. Veľká šatka sa dá poskladať na množstvo spôsobov, preto si jednu v obchodnom reťazci určite vyberte. Dá sa uviazať okolo hlavy a vaša pokožka bude ochránená.

Rebelka v šiltačke

Svoje mladé ja prebudíte práve šiltačkou s nápisom či jej výraznou farbou. Neviazanosť a letnú pohodu vám zabezpečí aj k tomu ladený outfit. Môže byť pohodlný a k tomu uvoľnený. Print podporíte aj potlačou na šatách, či malým detailom v podobe výrazných topánok. 

Festivalové kvety aj na bežné dni

Svoju romantickú dušu môžete ukázať aj na svojej hlávke. Korunka z kvetov je doplnkom, ktorý neublíži, práve naopak, zaujme na prvý pohľad. Či už budú kvety umelé, alebo zo skla či malých kryštálikov, je už len na vás. 

Mohlo by vás zaujímať: Manuál balenia na dovolenku: Týchto 5 kúskov vám bude stačiť na dokonalé outfity počas celého týždňa

Vychytávka v podobe šiltu

Tohto ročný trend zachyťte už v jeho počiatku. Sezónu 2018 by vám mal jednoznačne spríjemňovať výrazný šilt. Je praktický a veľkolepo nahradí aj slnečné okuliare. Plast na ňom pôsobí sviežo, látka alebo plstený štýl zase tradičnejšie.

- Najčítanejšie -