Presunúť na hlavný obsah

Zväčšite si prsia prírodným spôsobom: Tieto 4 látky, ktoré môžete prijímať v strave, ich spravia vypnutejšími

Zdravie

Ženskosť je pre mnohé stále vyjadrená aj veľkosťou poprsia. V súčasnej dobe, keď je nátlaku na ženskú krásu neúrekom, nejde ani tak o veľkosť, ako o vypnutosť a plnosť pŕs. Niekedy stačí malá zmena v jedálničku a vaša hruď bude krajšia ako kedykoľvek predtým.

Ak chcete naplno využiť svoje ženské zbrane, vrhnite sa do tejto misie s rozumom. Nemôžete očakávať, že pár surovín vaše prsia premení o dve veľkosti. To veru nie! Dokážu im však zázračne pomôcť s rastom a hlavne s vyplnením či vypnutím ich tvaru. Vyskúšajte a presvedčte sa sami na vlastnom tele!

Mohlo by vás zaujímať: Žena vysadila na 10 dní cukor: V čom všetkom sa nachádza a ako sa s tým muselo vysporiadať jej telo?

Zázrak v semiačkach

Široká skupiny semiačok obsahuje práve látky, ktoré sa nazývajú lignany. Aj keď vám to nič nehovorí, nezúfajte, práve naopak. Veselo ich pridajte do svojej stravy. Semiačka sú skvelé na posypanie šalátov, či pridanie do polievok. Sezamový druh sa dá skvelo použiť ako obalová hmota a jemná korenina. Práve spomínané lignany totiž podporujú tvorbu estrogónu v ženskom tele. Bonusom je aj predchádzanie kardiovaskulárnym chorobám, práve za pomoci lignanov. Vďaka nim si môžete v pokoji dopriať akýkoľvek druh semiačok aj ako večerný snack, podobne je tomu aj v prípade orieškov.

Estrogén v prírodnom feniklovom čaji

Táto, na Slovensku nie až tak veľmi používaná, potravina má pozitívne účinky pre ženské telo. Obsahuje množstvo estrogénu a pomáha aj mamičkám, ktoré dojčia. Látky v ňom, ktorých názvy sú naozaj komplikované, podporujú rast ženského tela v oblasti pŕs a tak efektívne produkujúci estrogén rozkladajú v našom organizme. Okrem toho je veľkým plusom tejto rastliny aj znižovanie hladiny cukru. Tukové zásoby poľavia, telo spevnie a vy sa môžete tešiť z vysnívanej hrude. Fenikel si najlepšie vychutnáte v podobe čaju. Jeho semiačka zalejte vriacou vodou a nechajte v nej pôsobiť aspoň po dobu 10 minút. 

Mohlo by vás zaujímať: Zvýšte svoj sexappeal: Tieto štyri potraviny budú vo vás vylučovať látky, ktoré privábia naozaj každého muža

Najsilnejšia koncentrácia ženského hormónu

Ak aj nie ste vegetariánkou a namiesto populárnej sóje oveľa radšej volíte mäso, nedávajte jej vždy červenú. Sója má ako surovina pridaná do jedla veľmi priaznivé účinky, aj na ženské poprsie. Ovplyvňuje fuknčnosť pohlavných orgánov a dokonca pomáha pri menštruačných bolestiach. Sója totiž obsahuje najväčšie množstvo estrogénu, aké možeme v potravinách nájsť. Je plná minerálov, ktoré pomáhajú telu zvyšovať priechodnosť ženského pohlavného hormónu, čím spevňujú ženskú hruď. Sója sa tiež hrdí zložením s účinnými blokátormi voľných radikálov. Dokáže tak ochrániť telo pred vonkajším stresom a pomôcť mu k samoliečbe. Je najlepšie dopriať si ju vo forme mlieka. Tak je ľahko priepustná cez náš tráviaci systém a nebude zaťažovať žalúdok ani trávenie.

Blokovanie mužských hormónov 

Mäta prieporná, najlepšie v podobe čaju, nemá účinky rastové, práve naopak. Jej látky pomáhajú blokovať prísun testosterónu v ženskom tele a teda naša vlastná postava sa vie lepšie prispôsobovať ženským podmienkam. Blok mužského hormónu môže zväčšovať rast pŕs, pridávať im na objeme a tvare. Aby ste dosiahli vytúžený efekt, mätového čaju sa nemusíte báť. Doprajte si dennej aj 2 šálky a výsledky sa dostavia čoskoro. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus