Presunúť na hlavný obsah

Koniec horoskopu na rok 2018 sa blíži: Býkov čaká lepšia finančná situácia, Škorpióni by sa mali venovať vzťahom

Zábava

Koniec roka 2018 sa nezadržateľne blíži a s ním aj bilancovanie uplynulých mesiacov. Pozrite sa však, ktoré vaše danosti ešte môžete napraviť a zlepšiť si tak celé zimné obdobie. Horoskop je vám takto naklonený.

Svoje novoročné predsavzatia sa snaží každý dodržať a pristupovať k nim zodpovedne. Nech ste si už dali akékoľvek, vedzte, že hviezdy vám priali. Na konci roka môžete zapracovať ešte na posledných nedostatkoch, nezabúdajte však, že nás čakajú najkrajšie dni roka. Premýšľajte preto vo veľkom, nechávajte plynúť svoju inšpiráciu a stojte pri všetkých vašich milovaných. Takto vám v tom pomôžu hviezdy, ktoré sú naozaj naklonené každému znameniu!

Baran

Síce bude koniec vášho roka rušný, nebudete sa nudiť a táto aktivita sa odrazí aj na vašom príjme. Užijete si však paradoxne pokojný december, počas ktorého si môžete vychutnať tie najkrajšie sviatky roka práve so svojimi milovanými. Keďže ste mali možnosť spoznať muža svojich snov, budú pre vás tieto chvíle o to vzácnejšie. Nezabúdajte však na zdravé stravovanie, ktorého ste sa držali počas celého roka. Obdobie osláv nie je dôvodom k strate inšpirácie a odhodlania.

Býk

Prešli ste si pernými mesiacmi po citovej stránke. Stále sa však nevzdávajte sa srdce majte otvorené. Koniec roka bude pre vás novým začiatkom a začne už teraz! Nemusíte čakať na január, aby ste boli schopná chytiť sa svojej vnútornej sily. Vaši priatelia vám budú oporou, neváhajte im preto vyjadriť svoju vďačnosť, že pri vás stoja v dobrom aj v zlom. Odhodlajte sa aj k ráznemu kroku, ak ste v práci, ktorá vás nenapĺňa. Môže vás posunúť vpred a čaká vás lepšia finančná situácia i pracovná pozícia.

Prečítajte si tiež: Typ parfému pre ženy podľa znamenia: Uhádnete, aké ingrediencie a vône by mali byť súčasťou toho vášho?

Blíženci

Počas roka bolo vašou úlohou naučiť sa konať s chladnou hlavou a nepliesť si city s rozumom. Dokázali ste sa ubrániť práve prehnaným reakciám a zlosti, ktorá niekedy plynie aj z maličkostí? Ak nie, stále pracujte sa svojej vnútornej pohode. Naučte sa mať rada sami seba a doprajte si špeciálny čas pre seba. Buďte miestami sebeckí, avšak to iba na oko, pre tých, ktorí si nevážia vaše danosti. V týchto mesiacoch vás čaká silné zdravie.

Rak

Nedovoľte stresu, aby vás ovládal. Je na čase vrhnúť sa do novej etapy života, v ktorej si budete rázne stáť za svojim a nedovolíte ľuďom, aby sa k vám správali podpriemerne. Ak ste stále dušou, ktorá neustále rieši svoje vnútorné problémy, vyvarujte sa prílišného premýšľaniu. Vaším posolstvom v týchto dňoch je nás stabilitu, partner vám bude na blízku. Verte svojim rozhodnutiam a to, čo ste si sľúbili na začiatku roka, aj dodržte!

Lev

Síce nemáte vyhranený názor na plánovanie, rok 2018 vás naučil, že ak chcete zladiť niekoľko osôb, je potrebný diár, pero a poriadny time management. Nedovoľte preto slávnostnejším dňom, ktoré prichádzajú, aby porušili vaše harmonické premyslené uvažovanie. Doprajte si aj vytúžený oddych a nebráňte sa návšteve welness centra či kúpeľov. Vaše telo sa vám poďakuje práve počas sviatkov.

Mohlo by vás zaujímať: Ženám narodeným v tomto znamení sebavedomie naozaj nechýba: Vďaka týmto črtám to dotiahnu ďaleko

Panna

Síce ste do začiatku roka skočili, jeho koniec vás môže zaskočiť. Poslaním pre vás bolo uvedomenie si úcty k samému sebe a k vlastným hodnotám. Nezabúdajte, že niekedy môžete byť prvoradí aj vy sami a že na vašom názore záleží. Trénujte túto svoju vlastnosť aj naďalej a počas konca roka sa zamerajte na lásku. Ak ste o svoje partnerské šťastie nebojovali dostatočne, teraz je ten správny čas. Úspech sa určite dostaví!

Váhy

Ak ste si počas roka 2018 uvedomili, že často nad sebou váhate, snažte sa eliminovať tento neduh čo najrýchlejšie. Nielenže vám sťažuje rozhodovanie, dokáže negatívne ovplyvňovať aj vaše vzťahy. Ak ste sa počas predchádzajúcich mesiacov nedokázali naučiť byť priamy a rozhodný, teraz je tá správna chvíľa. Iba tak dosiahnete stabilitu po finančnej i vzťahovej stránke.

Škorpión

Rok 2018 vo vašom prípade sprevádzala tvrdá práca. Museli ste zabojovať, aby ste dosiahli pozíciu, po ktorej ste túžili. Nie je tomu tak však iba v oblasti pracovnej. Koniec roka preto venujte práve vzťahom, ktoré si opäť zaslúžia vašu plnú pozornosť. Buďte trpezlivou počúvateľkou a dávajte všetkým naokolo vedieť, že ste tu pre nich, nech sa deje čokoľvek. Žena narodená v znamení škorpióna má totiž možnosť dostať všetku svoju lásku i späť. 

Strelec

Trendom vášho roka bolo učenie sa na vlastných chybách. Ak ste sa nedokázali polepšiť a ešte stále sa nevyhýbate omylom z minulosti, nemôžete pokojne vkročiť ani do nasledujúcej sezóny. Zapracujte preto na kritickom myslení, ktoré by malo sprevádzať každé vaše dôležité rozhodnutie. Ak aj budete cítiť smútok, nebráňte sa mu. Je prirodzenou súčasťou zmeny, ku ktorej sa chcete dopracovať.

Pripravili sme pre vás: Čo zaberá na ženy podľa znamenia zverokruhu? Na Panny stačí tento trik, u Levíc sa musia chlapi snažiť viac

Kozorožec

Ťažký začiatok roka vystriedal vydarený stred, aké to pre vás bude práve počas konečných mesiacov? Nezabúdajte na pokoru a múdrosti starších, od ktorých sa môžete veľa učiť. Nebuďte hneď skeptický a ak ste počas roka konali vždy iba na vlastnú päsť, skúste jeho koniec zasvätiť spolupatričnosti. Je na čase nájsť si svoje zakorenené miesto, v ktorom bude prekvitať láska a spoločné ideály. Niekedy sú predsa dva silnejší ako jeden.

Vodnár

Síce vás možno na začiatku roka sprevádzala nerozvážnosť, snažili ste sa ju zmeniť. Dostaňte ju však úplne pod kontrolu a radšej dvakrát merajte ako raz strihajte. Obdobie konca roka bude pre vás ako jazda na kolotoči. Raz budete hore, inokedy dole. Naučte sa však rešpektovať životné zmeny, ktoré nie vždy môžete ovplyvniť. Dôležité pre vás je naučiť sa pozitívnemu mysleniu a rešpektovaniu krás bežných dní. 

Ryby

V roku 2018 vás sprevádzala odhodlanosť. Museli ste však zistiť, že nie vždy máte pravdu práve vy. Ak ešte stále miestami bojujete s vlastnou nadradenosťou, snažte sa ju tlmiť a hlavne brať ohľad na myšlienky iných. Môžu vám pomôcť k lepšiemu rozvoju vlastného ja. Nebojte sa počas týchto dní zapracovať na svojej ľudskosti. Práve najkrajšie sviatky roka, ktoré nás čakajú v decembri vám dávajú jedinečnú možnosť ukázať ľuďom, že vám na ich mienke úprimne záleží. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe