Jasmina Alagič a Alexandra Orviská spôsobili rozruch v centre Bratislavy: Čo to stvárali pred pútavou kockou?

Nové kamarátstvo na obzore? Jasmina Alagič a Alexandra Orviská sa stretli počas natáčania promo videí pre nábytkársku firmu. Spolupracovať im nerobilo problém, obe možno zaradiť medzi súčasné influencerky.

Pred kockou umiestnenou v centre Bratislavy sa vyfotili

Pred kockou umiestnenou v centre Bratislavy sa vyfotili

Zdroj: Stopka

Alexandra Orviská je známa tým, že kto je na výslní, tak ten je pre túto moderátorskú hviezdu dôležitý. Momentálne je to Jasmína Alagič, a to nielen pre jej vzťah s Rytmusom. V každom prípade, je pre ňu vhodnejšia kamarátka, ako Rytmusova bývalá Dara. Tá mala totiž v minulosti románik s otcom jej dcéry Martinom Valihorom.

Kreditom obidvoch je aj fakt, že majú veľmi silné profily na sociálnych sieťach, čo láka mnohé značky. „Obe z nich sú schopné zobrať za jednu fotku aj do 1000 eur, čo sú veľmi ľahko zarobené peniaze,“ uviedol zdroj z ich blízkeho okolia. Možno aj z tohto dôvodu ich oslovila jedna nábytkárska firma, ktorá umiestnila do centra Bratislavy podivnú kocku, v ktorej sa skrýval kus nábytku.

Prečítajte si aj: Jasmina Alagič prezradila svoju beauty rutinu: Bez tohto sa pokojne ako žena (ne)zaobíde

„Obrovská kocka v historickom centre Bratislavy bola pre mňa veľkým zážitkom a sama som zvedavá, aký kus nábytku je v nej ukrytý. Interiérový dizajn ma vždy zaujímal. V týchto dňoch je môj záujem ešte väčší, keďže zariaďujeme dom, do ktorého sa budeme čoskoro sťahovať“, prezradila krásna Jasmína Alagič.

Foto:
Stopka
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba