Presunúť na hlavný obsah

Tento stravovací návyk vám zmení život: Je to zásada, na ktorú by ste nemali zabúdať, ak chcete ploché bruško

Chudnutie a diéty

Tip top postavička začína naberať svoje tvary už večer. Ráno sa každá z nas túži zobudiť ako prútik, práve táto zásada vám zabezpečí takéto pocity zo svojho tela.

Krásne ploché bruško je samozrejme záležitosťou nielen cvičenia. Samotné stravovanie mu vie pomôcť k efektívnemu spaľovaniu, dôležité je aby ste pred spánkom dodržiavali aj túto zásadu. Ráno sa potom môžete tešiť plochému brušku a všetky tráviace problémy vás opustia tiež.

Prečítajte si tiež: Očistná diéta zložená zo slovenského korenia: Pomáha pri redukcii váhy a takto je najaktívnejšia

Kúsok exotiky na tanieri 

Obohaťte svoj nočný jedálny lístok o príval exotiky. Práve ovocie, ktoré sa nepestuje v našich zemepisných šírkach dokáže pomáhať k úspešnému chudnutím. Napríklad taký ananás či papája obsahujú enýym bromelaín, ktorý zabezpečí, aby si vaše bruško uchovalo svoj plochý tvar aj ráno. 

Pomoc silných enzýmov 

Spomínaný bromelaín vplýva na žalúdočné kyseliny, pomáha im pri vstrebávaní vzduchu, ktorý môže spôsobovať plynatosť a tiež znižuje počet proteínov v žalúdku, ktoré sa v tomto procese aktívne štiepia. Večerný snack v podobe exotické ovocia teda spôsobí vo vašom žalúdku efektívnejšie spracovávanie potravy. 

Mohlo by vás zaujímať: Zbavte sa celulitídy na stehnách týmto zábalom: Pomôže prekrveniu a vaše nohy budú hneď chudšie

Výsledok pocítite hneď ráno

Vaše bruško sa vám poďakuje plochých vzhľadom a bezproblémovým trávením už počas rána. Prečistené čreva sú totiž oveľa schopnejšie prijímať prvé jedlo dňa, nestane sa vám preto, že by vám po raňajkách zostalo ťažko. Ploché bruško bude preto nielen optickým klamom, ale aj realitou. 

- Najčítanejšie -