Presunúť na hlavný obsah

Ženy, ktoré vyzerajú odlišne, ale vekovo sú si podobné: Pozrite sa, aký rozdiel vie urobiť iný štýl líčenia ich pleti

Zahraničné celebrity

Každá zo známych dám má v Hollywoode svoju vlastnú make-up artistku. Tie na ich tvári tvoria hotové zázraky. Niekedy by ste až neverili, ako veľa dokáže rôzny typ líčenia na rovnako starej tvári.

Emma Stone a Emma Watson

Dve herečky nenesú iba rovnaké meno, ale aj rovnaký typ pleti. Obe majú jemnú pokožku, ktorá je bledšieho typu a skvelo sa k nej hodia práve červené pery. Emma Watson je od Emmy Stone o dva roky mladšia, ich kariérna cesta bola však úplne odlišná. Emma Watson sa nám zapísala do pamäti ako vždy mladá Hermiona, preto ju máme tendenciu vnímať ako neustále mladé dievča, ktoré v žiadnom prípade nevyzerá na svoj vek.

Prečítajte si tiež: Angelina Jolie bola už odmalička predurčená na úspech: Túto vlastnosť si u nej všimla jej mama, zostala jej dodnes

Doutzen Kroes a Keira Knightley

Modelka Doutzen Kroes sa roky prezentuje svojim nahým make-upom. Narodila sa v roku 1985, tak ako aj herečka Keira Knightley. U oboch máme možnosť vidieť prirodzenú krásu, ktorú sa nesnažia zakryť žiadnym špecifickým líčením. Keira však pôsobí staršie, za čo môže práve jej orámovanie očí. Ak sa chcete vyhnúť zmenšeniu tejto časti tváre, vynechajte spodnú tmavú ceruzku.

Scarlett Johansson a Anna Kendrick

Herečka Scarlett Johansson je známa svojou povahou rebelky. Vystriedala hneď niekoľko farieb i štýlov svojich vlasov. Jej blond krátke vlasy sú však tým najlepším oživením, ktoré si mohla k tmavým očiam dopriať. Jej kolegyňa, herečka Anna Kendrick je o rok mladšia, narodila sa v roku 1985. Tmavé vlasy a tmavý typ líčenia z nej robia úplne inú ženu - obe pôsobia vekovo rovnako, každá je však typovo iná a verná nahým perám. 

Blake Lively a Rosie Huntington-Whiteley

Obe blondínky sa narodili v roku 1987. Herečka Blake Lively je známa svojimi postavami, ktoré sú vždy plné sexapealu a dravej ženskosti. Jej pôsob líčenia na spoločenských akciách je však zväčša jemný a neutrálny. Veľa toho na svojej pleti nepotrebuje ani modelka Rosie Huntington-Whiteley, ktorá má však radšej výraznejšie farby a správne kontúrovanie pleti. Práve to dokáže Rosie spraviť na tvári jemné odtiene, ktoré jej pleti dodávajú vek.

Dakota Johnson a Taylor Swift

Herečku Dakotu Johnson sme mali možnosť vidieť hlavne v sérii filmov Fifty Shades of Grey. Jej postava bola síce mladá a neskúsená, v skutočnom živote však herečka obľubuje tmavé farby, ktoré menia jej tvár na zrelú a opálenú. Opakom je speváčka Taylor Swift, ktorá je tiež dieťa roku 1989. Tej by mnoho ľudí hádalo oveľa menej ako 30 rokov, ktoré tento rok dosiahne. Jej líčenie je vždy svieže, plné lesku a jej ikonického červeného rúžu, ktorý kontrastuje s bledou pleťou.

Gwen Stefani a Cate Blanchett

Speváčka i herečka prišli na svet v rovnakom roku. Bol to práve rok 1969 a obe počas roka 2019 dovŕšia svoju 50-tku. Speváčka Gwen Stefani si však uchováva líčenie, na ktoré bola zvyknutá aj počas svojich mladších liet. Lesklé pery jej dodávajú šťavnatosť, hrubé očné linky a trsy umelých mihalníc zväčšujú jej oči. Herečka Cate Blanchett je naopak elegantnou dámou, ktorá vie, že jej pleti postačí kvalitný krycí make up, ktorý je však výživný a nezvýrazní tak jej pribúdajúce vrásky.

Mohlo by vás zaujímať: Zamilovaný syn Beckhamovcov Brooklyn: Jeho nová láska má s jeho mamou Victoriou spoločnú túto črtu

Madonna a Ellen

Speváčka Madonna a komička Ellen sú rovnako staré. Odlišnými ich robí práve ich štýl. Madonna sa vždy prezentovala svojou ženskosťou, Ellen, celým menom Ellen DeGeneres, ukazovala svetu vždy pravý opak. Práve krátke vlasy vedia tvár urobiť staršou, make-up pri tomto type už nevykonáva takú dôležitú úlohu.

- Najčítanejšie -