Presunúť na hlavný obsah

Tieto znamenia sú v druhej polovici roka 2019 náchylnejšie k rozchodu: Radíte sa medzi ne aj vy?

Sex a vzťahy

Tri znamenia zverokruhu, čaká v druhej polovici tohto roka naozaj niekoľko zásadných zmien. Niektoré páry sa rozídu aj po mnohých rokoch a to len z jediného dôvodu. Zaujíma vás, či spadáte do tejto kategórie?

Hoci rok 2019 je predurčený na vznik nových lások aj manželstiev, jeho druhá polovica spadá aj do tej opačnej kategórie. Mnohé páry sa rozídu a to dokonca aj v dlhotrvajúcich zväzkoch. A hviezdy v tom majú celkom jasno. Čo myslíte, patríte do tejto skupiny? Ak vás to zaujíma, čítajte ďalej.

Neprehliadnite: Manžel mojej sestry zničil vzťahy v rodine: Keď povedal toto, skončila som s ním aj ja

Tieto znamenia to neustoja

Tri znamenia zverokruhu, to budú mať v druhej polovici roka, v láske o niečo zložitejšie. Ide o Leva, Blíženca a Strelca. Práve oni sa totiž vo vzťahoch rozhodnú pre zásadný krok. O svadbu žiaľ nepôjde. Nezáleží na tom, či s niekým randia pár týždňov alebo roky, avšak rozchod bude niečo, čo ich zrejme neobíde. A to len z jedného dôvodu. To čo tieto znamenia zverokruhu spája je, že potrebujú nové podnety, smerovanie a vnemy. Svoj vzťah chcú neustále posúvať a napredovanie je pre nich v živote kľúčové. Práve to im bude akosi chýbať. Akonáhle ho nepociťujú, utiekajú sa k najjednoduchším riešeniam, čo pre nich v tomto prípade predstavuje rozchod.  

Prečítajte si tiež: 3 pravidlá, ktoré by vás mala naučiť matka: Tento prístup bol pre váš život kľúčový, zažili ste ho aj vy?

Neznamená to však, že okamžite budú hľadať novú lásku. Môže to byť len prechodné obdobie, ktoré potrebujú prekonať. Je veľká šanca, že ak zažijú niečo nové, nepoznané, k svojim starým láskam sa opäť vrátia. To je pre nich totiž veľmi typické. Otázkou však v týchto prípadoch býva, či to po určitom čase, rovnako cíti aj druhá strana. 

Narodili ste sa v jednom z týchto znamení?

spolu hlasovalo 385 ľudí

Lev
137
Strelec
126

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus