Presunúť na hlavný obsah

Cvik, vďaka ktorému dokážete zhodiť 10 kíl v priebehu 8 týždňov: Bude vás to však stáť aj odriekanie

Fitness

Pokiaľ chcete zhodiť nejaké tie kilá navyše, bez cvičenia to jednoducho nepôjde. Teda, ak nechete hladovať alebo jesť výsostne zdravé jedlá. Keď si však osvojíte jeden cvik, dokáže to s vašim telom zázraky.

Pri pohľade na perfektné telá modeliek v magazínoch, každá z nás túži po jednom. Vyzerať čo najlepšie a aspoň sčasti sa im priblížiť. Či sa vám to páči alebo nie, je to fakt. Ovplyvňuje nás to v značnej miere, aj keď sa to mnohokrát bojíme priznať. A ruku na srdce, kto by nechcel mať telo bohyne? Hlavne ak to ide. Teda, človek sa o to musí pričiniť. Nič nie je samozrejme zadarmo. Ak vám teda nechýba odhodlanie, nerobí vám problém obetovať nejaký ten čas pri cvičení, čítajte ďalej. Tento cvik je mimoriadne účinný a pomôže vám zhodiť v priebehu mesiaca až päť kíl. Tak čo, idete do toho s nami? 

Prečítajte si: Superpotravina, ktorá znižuje cholesterol v krvi: Podporuje trávenie a má veľmi nízky obsah kalórií

Na jedno vás však upozorňujeme dopredu. Chudnutie má svoje pevne stanovené pravidlá a ak z niečoho upustíte, idete vlastne sama proti sebe. Jediný koho klamete ste vy. Takže sa snažte veci robiť čo najpodstivejšie a držať sa zásad, ktoré si stanovíte. Áno, je to aj o odriekaní a premáhaní sa, ak človek nemá na niečo náladu. Ale aj to k tomu patrí.

 

Takto sa dopracujete k vysnívanému telu

Preto sa za dokonalé cvičenie považuje kombinácia drepov, zhybov, bench pressu a mŕtveho ťahu. Presne toto vám pomôže dopracovať sa k vysnívanej postavičke. Mali by ste venovať aspoň trikrát do týždna kombinácii týchto cvikov. Ideálnych je 45 - 60 minút. Začnite osem minútovým špritnom na rozohriatie a pokračujte spomínanou zostavou.

Vyskúšajte: 3 nápoje mladosti: Pohárik denne jedného z nich spomalí vaše starnutie

Najúčinnejší je vrámci zhadzovania práve mŕtvy ťah, takže mu venujte špeciálnu pozornosť.  

Správna technika mŕtveho ťahu:

  • postavte sa k činke tak, aby ste si videli celé nohy 
  • nohy dajte na šírku ramien
  • činku chyťte oboma rukami s dlaňami smerujúcimi nadol
  • hlavu vystrite a narovnajte si chrbát
  • nadýchnite sa a potom začnite dvíhať činku postupne po holeniach až ku kolenám
  • tesne za úrovňou kolien posúvajte bedrá dopredu a postupne sa vystrite
  • chrbát má byť rovný po celý čas

Mohlo by vás zaujímať: Zaručené triky, ako si udržať mozog v kondícii: Robte pravidelne týchto 5 vecí a oddialite starnutie

Skúsite tento typ cvičenia?

spolu hlasovalo 124 ľudí

- Najčítanejšie -