Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Vianočná výzdoba v duchu prírody: Ratanové dekorácie a čečina vytvoria z domova kúzelnú rozprávku!

Feminity TV

Prírodné motívy vnášajú do tradičného farebného spojenia zlatej a červenej skutočné kúzlo. Stačí zmeniť pár detailov a váš domov sa pemení na rozprávkové kráľovstvo.

Zlatý stromček v kombinácii s bielou a najnovšie aj ratanovými dekoráciami ihneď upúta pozornosť a vnesie do vášho príbytku kúzlo Vianoc. Štedrý deň v kruhu najbližších sa tak stane pre vás nezabudnuteľným.

Mohlo by vás zaujímať: Tipy na vianočné darčeky podľa Kate Middleton: Na čo sama vojvodkyňa nedá každý rok dopustiť?

FEMINITY TV: Ako naaranžovať ratanové dekorácie a obľúbenú farebnú kombináciu Vianoc nám poradili v showroome ELMINA

 

 

Vianočný stromček v prírodnom duchu

Stromček v tomto duchu zdobia aj dekorácie v podobe ratanových ozdôb. Zaujímavé sú aj jutové mašličky, ktoré krásne dotvoria stromček. Novinkami sú ratanové lietadielka a autíčka s ratanovým stromčekom navrchu. Krásny detský doplnok ocenia najmä tí najmenší v rodine.

Čečinová výzdoba, stolovanie a ratan

Tradičnou vianočnou farbou už dlhé roky je červená, zelená posypaná bielou. Tento rok ide veľmi do popredia príroda, prírodné farby a ratan, stromčeky, anjelici na stole a všeobecne ozdoby do ratanu, takisto čečina na stôl a stoličky. Slávnostné stolovanie v tomto štýle je len raz v roku a preto si mnohí z nás dávajú na prípravách záležať.

Inšpirujte sa: Tieto dve sestry vyrábajú adventné vence, ktoré známe Slovenky milujú: Čím si ich práca získa takmer každého?

- Najčítanejšie -