Presunúť na hlavný obsah

Na dovolenke som počas noci prichytila svojho muža v nezvyčajnej situácii: Čo by ste si vy pomysleli o tomto?

Partnerské vzťahy

S Robom sme išli na dovolenku do rakúskych Álp do hotelového rezortu ako každý rok. V jednu noc som však zažila situáciu, pri ktorej som mala pocit, že ho nespoznávam.

Bola to zimná dovolenka na horách ako každý rok. Vybrali sme sa do uzavretého rezortu, nakoľko tento typ dovolenky nám obom vyhovuje. Prvé dni sme si užili relax, lyžovačku, slnko a všetko bolo, ako má byť. Hotel sme mali veľmi diskrétny. Nikdy by mi nenapadlo, že na takomto „nudnom“ mieste dokážem zažiť šok a už vôbec nie to, že sa stane niečo, čo zmení navždy môj pohľad na svojho muža.

Prečítajte si: Muži narodení v týchto znameniach majú majetnícke sklony: Na koho si dať pozor?

V jednu noc ma prebudil šiesty zmysel

Jeden večer približne okolo tretej hodiny nad ránom som sa prudko zobudila, niečo ako šiesty zmysel. Robo vedľa mňa v posteli neležal a to mi prišlo zvláštne. Na hotelovej izbe bolo ticho, najskôr som si myslela, že išiel na toaletu. Keď bolo dlho ticho, vyšla som z postele zistiť, kde je a čo sa stalo. Úprimne, vyľakalo ma to. 
Nemyslela som si, že by opustil izbu a išiel niekde do baru, taký nebol. Videla som, že stojí na terase vonku v tej tme a pozerá do mobilu. Prvé, čo mi napadlo bolo, že má milenku, s ktorou si po večeroch píše. Prepadla ma panika, no snažila som sa upokojiť. Keď ste rozospatá, máte pocit, že sa vám naďalej sníva a nič z toho, čo vám napadá, nebude ráno pravda. Keď som k nemu prišla bližšie, zľakol sa a bol v strese. Niečo si na svoj mobil nakrúcal a keď som stála na terase, počula som ozývať sa zvuky. Boli to zvuky vzdychajúcej ženy, ktorá si priamo na vedľajšom balkóne oproti užívala divoké intímnosti s mužom. Úplne bez hanby a bez toho, aby mala sebareflexiu. Bolo to také hlučné a také viditeľné, že som nevedela, čo si mám myslieť. Keď som vošla na balkón ja, prerušila som ich, nakoľko môj biely saténový župan v tej tme svietil.

Nerozumiem, prečo to urobil

Vrátila som sa na izbu s Robom a pýtala som sa ho, čo to do čerta na tej terase robí. On na mňa, že: „Ja? Nemôžem za to, že tu títo dvaja nahlas súložia priamo vonku a všetko sa ozýva, nemohol som kvôli tomu spať“.  Okey, na tom by nebolo nič zlé, veď za to nemohol. Prečo si však ich však nakrúcal do telefónu?
Na to mi nedokázal odpovedať. Vypadlo z neho to, že sa na tom zabával a chcel to poslať svojmu kamarátovi ako vtipné video, čo sme zažili na dovolenke. Mne to teda veľmi vtipné nepríde. 
Keď si spätne prehrávam, ako dvojica pri sexe vyzerala je fakt, že dotyčná dáma si to užívala plnými dúškami a jej silikónové vnady jej pri tom poskakovali ako z porno filmu. Musím uznať, že bola nebezpečne sexi a možno práve to ma stále znervózňovalo a vyvádzalo z miery. Je krajšia ako ja? Túži môj chlap po tom, aby som si dala silikóny? Alebo prečo si ich v skutočnosti nakrúcal pri tak intímnej situácii ako nejaký úchyl?

Neprehliadnite: Na našej svadbe sa medzi hosťami objavila žena z manželovej minulosti: Takéto poníženie som od neho nečakala

Na ďalší deň som si nechcela kaziť dovolenku a žila som svoj partnerský život ako predtým. Nehádali sme sa, ani keď sme sa vrátili späť domov. Myslela som si, že po návrate z dovolenky vychladnem a na všetko zabudnem. Opak bol pravdou a náš intímny život išiel bokom, nedokázala som sa uvoľniť. Na svojho partnera som pozerala ako na najväčšieho úchyla z internetu, hoci to tak nemuselo vôbec byť. 

Ochladilo to medzi nami vzťah natoľko, že mám pocit, že toto nebude len prechádzanie krízou, ale predzvesť konca vzťahu, ktorý ide do stratena. Uvidíme časom, či sa dá do nášho vzťahu ešte vniesť vášeň a iskra. Príde mi to odvtedy, ako keby som žila s cudzím človekom...

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus