Presunúť na hlavný obsah

Jedno gesto, ktoré vám pomôže získať sympatie! Vďaka tomuto dokonale očaríte každého muža

Partnerské vzťahy

Niekedy stačí len nevinné gesto či malý trik, ktorým upútate pozornosť svojho objektu. Obzvlášť toto jedno má veľmi silnú moc.

Červený rúž, sexi mini, či hlboký výstrih... Skúšate aj vy takto často okúzliť vybraný objekt? I keď vám môžu niektoré z týchto veci priniesť pozornosť, ani jedna nemá takú moc, ako niektoré gestá. V tomto prípade ako jedno konkrétne. A to hra s vlasmi. 

Mohlo by vás zaujímať: Táto vášeň môjho muža zachránila naše manželstvo: Odporúčam ju robiť všetkým párom, ktoré prežívajú krízu

Činy, v tomto prípade prejavy, sú viac ako slová či oblečenie. Ak túžite osloviť váš nový objekt záujmu, sústreďte sa na to, ako pred ním vystupujete. Ak sa pri konverzácií s ním budete hrať so svojou hrivou, tak ho dokáže zaujať oveľa rýchlejšie. Prečo? 

Z pozorovania odborníkov je dokázateľné, že ak sa koketne hráte s vlasmi, hádžete ich zo strany na hlavu, omotáte si pri konverzovaní prameň o prst, dávate tým jasne najavo, že sa vám páči. A muž to okamžite spozoruje a tento signál príjme. 

Prečítajte si: Vzal som si ženu snov: Jedna jej záľuba, s ktorou nechcela skoncovať ani po svadbe, ma prinútila sa rozviesť

Jeden tip navyše: Ak máte kratšie vlasy, s ktorými sa dá len obtiažne manipulovať alebo takmer vôbec, skúste to pohľadom. I keď sa vraví, že hlboký a dlhý pohľad je tiež účinnou zbraňou, toto tvrdenie je údajne nesprávne. Pravdou vraj je, že to ale platí opačne. Krátky pohľad na pár sekúnd je účinnejšie. Ak mu totiž venujete ten dlhý - bude vás považovať skôr za veľmi ľahkú korisť. 

Neprehliadnite: Takmer som sa vydala za muža, ktorý miloval inú: Až táto žena mi otvorila oči

- Najčítanejšie -