Presunúť na hlavný obsah

Stále nemáte pre svoju polovičku valentínsky darček? Tieto tipy vás môžu zachrániť!

Partnerské vzťahy

Možno ste zabudli, možno ste si to nechávali na poslednú chvíľu... Tak či onak, stále máte možnosť urobiť svojej partnerke radosť menšou pozornosťou.

I keď možno často počúvate o tom, že je vlastne deň svätého Valentína rovnaký, ako každý iný, pravda je, že nie je to úplne tak. Každá žena očakáva aspoň nejakú pozornosť od svojho partnera. A je jedno, čo vám hovorí. A tak by ste mali byť dôkladne pripravený na tento deň. Ak ste si to nechávali na poslednú chvíľu, tak by ste mali zbystriť pozornosť. Dáme vám zopár užitočných tipov na darčeky, ktoré budú pôsobiť dojmom, že ste nad nim skutočne rozmýšľali.

Prečítajte si: Fotografka Kristiana Kóňa zachytáva emócie a radosť zo života: Inšpirujte sa jej cestovateľskými tipmi na rok 2020

Elektronika

Miluje vaša polovička rôzne vychytávky? Doprajte jej v tomto smere niečo, čo zaručene bude mať úspech. Ak je napríklad športovkyňa, môžete jej kúpiť bezdrôtové slúchadlá, ktorými určite nepohrdne. Ak miluje starostlivosť o seba, kúpte jej napríklad nejaký "zlepšovák", ktorý považujú mnohé beauty blogerky za "must-have".

Nadčasová klasika

Zabudnite na spodnú bielizeň. Hneď vás prekukne a bude jej jasné, že darček ste zháňali na poslednú chvíľu alebo, že ste si s darčekom nelámali príliš hlavu. Môžete však skúsiť napríklad hodvábny župan, ktorý je dostatočne luxusný na takúto príležitosť. Alebo ak fakt neviete odhadnúť, čo by vaša polovička ocenila, môžete kúpiť nadčasovú klasiku - luxusný červený rúž spolu s lakom na nechty. Táto kombinácia by predsa nemala chýbať žiadnej žene a v tomto prípade sa oplatí staviť na značku. 

Mohlo by vás zaujímať: Dve Slovenky vytvorili priestor, kde sa spája láska ku kvetom, prírode, designu: Vitajte v botanickom laboratóriu

Niečo osobné

Môžete to skúsiť aj so šperkom, ale i tu si premysite, čo to bude. V žiadnom prípade nekupujte srdiečkové prívesky. To už radšej môžete skúsiť obyčajnú bonboniéru. Ale do čoho sa vám vyplatí investovať, je personalizovaný šperk. Napríklad prívesok s jej alebo s vašim iniciálkami (podľa toho, aký vážny váš vzťah je).

Neprehliadnite: Mirka z Biela Clothing vďaka svojej vášni zmenila prácu: Jej móda sa šije na Slovensku, látku však musela zháňať inde

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus