Presunúť na hlavný obsah

Podviedla som partnera a veľmi sa pre to trápila: Až kým som nezistila, čo urobil on mne

Sex a vzťahy

Naša čitateľka Veronika nám vyrozprávala príbeh, ktorý by ste čakali, že sa skôr udeje na filmovom plátne než v slovenskej realite. Ona sama neverila, čoho bola vo vzťahu schopná, ale aj čoho bol schopný jej partner.

Veronika tvorila pár s Andrejom už skoro 2 roky. Dali sa dokopy skôr z jej iniciatívy, to priznala hneď na rovinu. Vraj sa jej páčil a tak trocha si ho uhnala. No už po nejakom čase prišiel stereotyp v ich vzťahu akosi prirýchlo. Cítila, že to nie je ono a musela uznať, že sa asi unáhlila. 

Mohlo by vás zaujímať: Dodnes si vyčítam, že som chcela podviesť svojho muža: Kvôli tomuto však čakám, že zánik manželstva aj tak čoskoro príde

Zrazu sa na scéne objavil niekto, kto uháňal pre zmenu mňa

„Potom sa stala úžasná vec. Stretla som Patrika, ktorým som začínala byť skutočne posadnutá. Tentokrát som to nebola ja, ktorá iniciovala bližší vzťah, ale on, ktorý za mnou neustále chodil, pozýval ma na večeru, vyvolával a ja som po čase neodolala. Lichotilo mi to, lebo Andrej takýto iniciatívny nikdy nebol,“ vysvetľuje Veronika, ktorá mala Patrika zrazu plnú hlavu. Bol šarmantný, dominantný, vedel povedať tie správne veci, lichotil jej, nedal sa odbiť, ale nie tým otravným spôsobom, ale tým sexi arogantným spôsobom, ktorému my ženy častokrát podľahneme bez zbytočného premýšľania.

Nakoniec som raz podľahla, ale mala skutočné výčitky 

„Mala som milého, no nevýrazného partnera, s ktorým som už niečo budovala, ale po čase sa vytratilo vzrušenie z lovu, zo vzťahu, stereotyp v našom prípade prišiel skôr než v iných vzťahoch. No bol ku mne dobrý, snažil sa mi vyhovieť a preto som sa cítila ako najhoršia ženy pod slnkom, že som ho nakoniec s Patrikom podviedla. Stalo sa to raz, ale výčitky som mala skutočne na dennom poriadku, hlavne v noci, keď som pri ňom zaspávala,“ pokračuje vo svojom príbehu, v ktorom bola doposiaľ ona tá zlá. Nakoniec sa rozhodla Andrejovi priznať, pretože aj tak začínala niečo cítiť k Patrikovi a chcela zistiť, či toto nebude to pravé. 

Čítajte tiež: Hoci ma môj muž nikdy nepodviedol, viem, že v hlave nosí inú ženu: Dá sa s tým však naozaj naučiť žiť?

Náhoda chcela, že som ich pristihla oboch spolu

Náhoda však chcela, aby raz uvidela, čo vidieť nemala. Uprostred obchodného centra v jednej kaviarni, kde si odbehla z obhliadky domu mimo jej „revíru“ uvidela svojho stále partnera Andreja ako podáva nejakú obálku jej milencovi Patrikovi. V tom sa tam vyrútila a začala mať podozrenie, ktoré sa jej ani trochu nepáčilo. „Obaja spočiatku mlčali a boli skutočne prekvapení, že ma tam vidia. Po chvíľke  sa ale Patrik rovno otočil a odkráčal, vraj s týmto už nechce mať nič spoločné. Tak som čakala vysvetlenie od Andreja. Vraj nech hlavne nerobím scény, ideme k nemu do bytu a všetko mi povie. Tak som aj urobila, ale skôr zo šoku a prekvapenia, čo sa to vlastne deje,“ hovorí. 

Neprehliadnite: Svoju manželku som podozrieval z nevery s mojím priateľom: Skutočnosť však bola oveľa horšia

Zbytočná nevera a plán, na ktorý sa prišlo

Nakoniec bola pravda taká, že Andrej sa necítil v ich vzťahu tiež dobre a chcel vycúvať, ale bol taký zbabelec, že to nepovedal na rovinu, ale vymyslel plán, do ktorého zapojil tretiu osobu, Patrika. „Tomu vraj zaplatil, aby ma zbalil a aby som mu bola neverná. Bol by to konečne reálny dôvod, prečo sa so mnou rozísť. Nevera je vždy hrozná vec, ale to čo mi urobil on...  Nakoniec som však sama pochopila, že keby sme sa obaja boli  na rovinu porozprávali a nesprávali sa tak ľahkovážne, mohli sme sa rozísť oveľa dôstojnejšie než takto,“ uzatvára svoj príbeh a priznáva aj svoju vinu naša čitateľka Veronika.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus