Presunúť na hlavný obsah

Štíhle a pevné paže vďaka nenápadnej pomôcke: Zadovážte si ju domov a používajte ju 10 minút každý deň

Fitness

Sezóna krátky rukávov je za rohom. Takže je najvyšší čas posvietiť si na paže - kritickú partiu starších, ale aj mladších žien.

Krásne štíhle a hlavne pevné paže sú znakom toho, že na sebe pracujete. Počas zimy ich vieme jednoducho schovať pod svetre a dlhé rukávy, ale akonáhle sa objavia prvé slnečné lúče, začína nejedna žena podliehať panike. Aby nezostala táto časť vášho tela bez povšimnutia, mali byť ste sa pustiť do jej posilnenia. 

Pozrite si tiež: Robila som 100 drepov denne celý mesiac, no žiadny efekt to neprinieslo: Urobila som jednu zásadnú chybu

Skôr, ale ako tak urobíte, skočte si do obchodu zaobstarať veľmi jednoduchú a šikovnú pomôcku - podporovú gumu. Oplatí sa vám investovať do tohto produktu aj kvôli jeho všestrannejšiemu využitiu. Ak budte veľmi kreatívna, môžete pomocou gumy formovať aj zadok či nohy. No teraz si posvietime práve na paže.

Obľúbená dvojica modeliek Josephine Skriver a Jasmine Tookes, ktoré môžete poznať aj podľa instagramového profilu JOJA, zostavili krátke video so základnou sériou cvikov, ktoré môžete cvičiť každý deň počas sledovania napríklad televíznych novín. Nič extra k tomu nepotrebujete. Desať minút, šikovnú pomôcku a, samozrejme, pevnú vôľu. Každý cvik z videa opakujte 15 krát po tri série. Do mesiaca sa môžete dočkať prvých viditeľných zmien na vašich rukách. 

Mohlo by vás zaujímať: Osvojte si tipy na tvarovanie postavy podľa Kendall Jenner: Tieto veci treba mať v malíčku

VIDEO: Tri efektívne cviky, ktoré pravidelným opakovaním zmenia vaše paže na nepoznanie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa JoJa (@joja),

Neprehliadnite: Základný cvik na spodné bruško: S touto pomôckou ho zvládnete a do leta sami seba nespoznáte!

TIP: Podľa videa môžete vidieť aj to, že pri každom jednom cviku máte aktívny stred tela - core. Takže okrem rúk pracujete aj na jeho spevnení, čo sa tiež môže efektívne prejaviť na vašej figúre veľmi rýchlo.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus