Presunúť na hlavný obsah

Najlepšie vlasové účesy, ktoré sú aktuálne trendy: Ktorý sa vám bude najviac hodiť?

Krása

Vlasové trendy z prehliadkových mól na jar/leto 2020 prinášajú závan sviežosti do našich stereotypov. Inšpirujte sa lookmi, ktoré vás možno presvedčia na príjemnú zmenu.

Účesy z prehliadkových mól si pre nás pripravili jarnú nádielku sviežich stylingov a lookov. Po cích zhliadnutí sme si isté, že budete chcieť jeden z týchto vlasových trendov vyskúšať. Veď zmena je predsa život!

Inšpirujte sa: Hravý beauty trend tohto leta: Farebné očné tiene sú v kurze, pri líčení dodržujte tieto pravidlá

Ofina v štýle 70. rokov

Cestička na stred a ofina rozdelená do strán. Voľný priebeh ležérne padajúcich vĺn symbolizuje návrat 70. rokov. Textúra vo vlasoch je v tomto prípade výhodou a pomocou stylingových prípravkov ju najlepšie zafixujete.

Dĺžka po bradu

Účes, ktorého dĺžka vlasov smeruje a končí u brady napriek tomu ponúka priestor na hranie sa, a to s končekmi. Či už ich necháte uhladené, vytočíte smerom von alebo rozstrapkáte, výsledný efekt je zaručene pôsobivý.

Asymetrický lob

Jedným z najväčších benefitov tohto účesu je, že je vhodný pre všetky textúry vlasov a so stylingom sa tak môžete kedykoľvek vyhrať. Asymetrický bob je z jednej strany kratší a z druhej dlhší alebo z jedného boku kratší a z druhého dlhší. 

Krátka ofina

To, ako krátko môžete ísť s ofinou závisí od textúry vašich vlasov. Ženy, ktoré majú vlasy rovné si môžu dovoliť akýkoľvek strih. V prípade vlnitých vlasov si dobre zvážte, čo obnáša starostlivosť o ofinu, bude si to vyžadovať veľa času.

Účes a la Rachel 

Ikonický účes z 90. rokov, ktorý sa po dvadsiatich rokoch vracia na scénu. Nejde pritom o nič jednoduché, jeho príprava si vyžaduje zručnosti a s pomocou okrúhlej kefy dosiahnete objem, o akom vaše vlasy doposiaľ len snívali. 

Vlasy v jednej dĺžke

Čím jednoduchší účes je, tým viac môže byť vidno jeho nedostatky. V preklade, ten najjednoduchší účes je najťažšie urobiť. Hladké vlasy v rovnakej dĺžke je však najmodernejší účes vystihujúci rok 2020.

Nový bob

Aj keď sme tento účes videli po minulé roky stále, opäť je v kurze. A dôvod? Je to jeden z najviac nadčasových účesov, ktoré ženy oslovil. Mení sa len spôsob jeho nosenia, ktorý aktuálne hovorí jasnou rečou – hladko. 

Neprehliadnite: Rozhovor: Najsledovanejšia make-up artistka Lucia Sládečková: Toto sú jej tipy na vytvorenie dokonalého obočia

Boxerské vrkoče

Čím tenšie, tým lepšie. Opäť platí pravidlo jednoduchosti a tento účes výborne vyzerá aj s kostýmovými krátkymi nohavicami či biznis vestou. Majte na pamäti, že to chce cit pre detail a žiadne rozstrapkané nedokonalosti sa neodpúšťajú.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus