Presunúť na hlavný obsah

Muž namotávač, ktorému ide len o jedno, má jasne zadefinované črty: Na tento typ chlapa si rozhodne dajte pozor

Partnerské vzťahy

Zvodný pohľad, galantné, sebavedomé správanie, romatické večere a vám sa pri ňom podlomili kolená? Jednoducho ste mu okamžite podľahli. A rozhodne nie ste prvá, ani posledná. Je viac ako pravdepodobné, že tento chlap urobí jediné. Zlomí vám srdce. Tak, ako mnohým pred vami a pravdepodobne aj po vás.

Dokáže byť očarujúci, nežný, sexi. Môžete s ním prežiť vzrušujúci románik a skutočne si to na chvíľu užiť. Myslite však na jedno. Naozaj je to len na chvíľu. Zabudnite na to, že práve vám sa podarí mávnutím čarovného prútika nenapraviteľného záletníka premeniť na statorostlivého partnera. Takýto muž sa nikdy nezmení.   

Neprehliadnite: Našli ste chlapa, ktorému by ste chceli povedať áno? Stačí sa držať týchto 7 bodov a zostane pri vás navždy

Cítia sa žiadaní a nenahraditeľní

Hovorí sa, že bohatí a úspešní muži sú svojim partnerkám oveľa častejšie neverní. Má to svoju logiku. V dnešnej dobe, žiaľ, platí, že s výškou bankového konta, priamoúmerne rastie aj záujem žien. A to samozrejme mužom ego zvyšuje. Cítia sa nenahraditeľní, silní a dôležití. Majú totiž všetko, po čom túžili. Moc, peniaze a ženy im navyše ležia pri nohách. Zväčša sa ani náhodou neuspokoja len s jednou partnerkou. 

Králi výhovoriek

Poznáte vety typu: ”Vzhľad nie je pre mňa dôležitý, ide mi o to, aká je žena vo vnútri. Bez make-upu vyzeráš aj tak najlepšie. To bola len kamoška, musel som jej pomôcť. Ex priateľka u mňa síce ešte býva, ale už čakám, kým sa vysťahuje?” Ak ste čo i len raz odpovedali áno, hoďte spiatočku. Takýto muž má na zozname niekoľko kamarátiek, ktoré vždy budú potrebovať jeho pomocnú ruku, či plece na vyplakanie.

Nezoznámia vás s rodinou

Ste spolu už nejaký ten piatok a tak sa prirodzene zaujímate aj o jeho rodinu. No ani po mesiacoch randenia, ste nikoho z jej členov ešte nespoznali. A ani sa to nestane. ”Namotávač” vás na obed k svojej mame určite nevezme. Nemá potrebu predstavovať vlastnej matke jednu zo svojich mnohých lások. 

Prečítajte si: Neznáma sexica si pred nami na dovolenke zhodila vrchný diel: Môj muž potom prišiel s jedným návrhom

Potrebujú si zvyšovať ego

Tento chlapík miluje ženy. Rád koketuje, predvádza sa, vyťahuje, je obletovaný a nevie si svoj život bez pozornosti žien predstaviť. Ak to spozorujte, radíme vám dobre. Od tohto muža ruky preč.

”Pri neverníkoch ide o životné nastavenie. Ak si myslíte, že práve vám sa ho podarí zmeniť, klamete sama seba”, vysvetľuje klinický psychológ Mgr. Martin Miler. 

Musia byť vždy a všade

Nemôže chýbať na žiadnej ”žúrke”, oslave, či pánskej jazde. Všade, kam idú jeho kamaráti, ide aj on. Bez ohľadu na to, či vám to prekáža alebo nie. Dokonca, ak si má vybrať pokojný večer pri filme a vínku s vami, radšej zvolí večer v kruhu kamošov. A považuje to za absolútne normálne. 

Neprejavujú city a emócie

Chce byť rozmaznávaný, túži po vašich dotykoch, po tom, aby ste mu hovorili, čo všetko pre vás znamená a aby ste tu boli vždy pre neho. Vám sa nedostáva ani desatina z toho, po čom sám túži a čo očakáva od vás. V tomto prípade počúvajte pekne zdravý rozum a hľadajte radšej ďalej.  

Mohlo by vás zaujímať: Manželkinu neveru som odhalil vďaka jednej jej malej chybe: Toto by som inak nikdy nezistil

Nie sú ochotní urobiť pre vás čokoľvek "navyše"

Typický ”namotávač” v tom má jasno. Nezaujíma ho, čo chcete vy, ale len to, čo chce on. A vy sa mu bezproblémov v najväčšej zamilovanosti vo všetkom podriaďujete. Zniesli by ste mu aj modré z neba. Lebo ho ľúbite. Problém je v tom, že on neľúbi vás. Ak aj napriek našim výstrahám predsa len takémuto zvodcovi podľahnete, rozhodne s ním neplánujte budúcnosť. Takýto príbeh má totiž jednoznančný koniec. A nanešťastie, mnohokrát sú v ňom len slzy, bolesť, plač a srdce rozbité na tisíc kúskov.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe