Presunúť na hlavný obsah

Bootcamp ako cesta k vysnívanému telu: Verte, že vás to inšpiruje v tom, začať so sebou konečne niečo robiť

Fitness

Bootcamp si v poslednej dobe získava čoraz viac priaznivcov. Ženy na neho nedajú dopustiť, lebo im pomáha zhodiť a muži, pretože skvele formuje postavu.

Spôsob, ktorý vám pomôže spáliť tuky enormne rýchlo a vyformovať si postavu

Ide vlastne o intervalové cvičenie HIIT, ktorého kolískou je Hollywood. Práve tam si získal veľmi veľkú popularitu. Tento vysoko efektívny tréning tvorí unikátne spojenie vytrvalostného a dynamického cvičenia, namixovaných hudobných setov a špeciálneho osvetlenia. Vďaka inštruktorovi striedate kardio cviky s posilňovaním. A čo je najlepšie spaľujete takmer okamžite!

Prečítajte si: Chyby z mladosti, ktoré neskôr musíme naprávať: Týmito nevedomosťami si zbytočne pridávame roky navyše

Počas 60 minút skupinového cvičenia vás čaká naozaj intenzívny tréning a dosiahnete maximálny výkon, pri ktorom spálite viac ako 1000 kalórií. Je to vlastne v určitom zmysle, životný štýl pre všetkých, čo chcú robiť veci naplno, alebo úplne inak. Takže ak túžite v enormne krátkom čase po peknej postave, takto sa vám to podarí. Len to bude chcieť vytrvalosť, odhodlanie a pevnú vôlu. 

Najväčšie plusy bootcampu:

  • najrýchlejší spôsob, ako dosiahnuť želaný efekt
  • zvýšenie flexibility a sily
  • zrýchlenie metabolizmu
  • rýchle a efektívne spaľovanie tukov
  • skvelé tvarovanie postavy
  • posilenie brušných svalov 
  • výsledky nastupujú rýchlo  

Takto to vyzerá v praxi

BootCamp sa zameriava na rapídne spaľovanie tuku, formovanie postavy a posilňovanie svalov. To znamená, že vďaka nemu nielenže schudnete, ale si aj vyformujete svalstvo. Ľahký warm up na začiatku človeka pripraví na samotný tréning.

Počas neho sa štyrikrát vystrieda 10-minútové kardio na bežiacom páse a 10 minút funkčného tréningu na podložke, či lavičkách. Aj takto si výrazne zlepšujete kondičku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Caroline Daur (@carodaur),

Neprehliadnite: TOP beauty salóny, ktoré si zamilujete: Na čo ženy nedajú najviac dopustiť a aký je súčasný trend úpravy obočia?

Cvičenie nie je ľahké, práve naopak, je kondične náročné. Ale tie výsledky za to stoja. Nedajú na neho dopustiť manželia Beckhamovci, Ellie Goulding, či Natalia Vodianova. Tak čo, pridáte sa aj vy k milovníkom bootcampu alebo zostanete verní klasike?

- Najčítanejšie -