Presunúť na hlavný obsah

5 beauty produktov, ktoré by ste si mali vziať na dovolenku: Nič viac okrem tohto nepotrebujete

Krása

Zbaliť sa prakticky na dovolenku dá niektorým ženám zabrať. Ale ak presne viete, čo potrebujete, ide to predsa len o niečo jednoduchšie.

Tónovací opaľovací krém s SPF 50 

Bez toho samozrejme ani krok. Či už dovolenkujete pri oceáne alebo na horách. Slniečko nikdy nespí a to posledné, po čom túžite, je priniesť si z dovolenky pigmentové škvrny. Tohto suveníru by ste sa zbavovali extrémne ťažko, preto nič nepodceňujte. Investujte v tomto prípade do kvalitného prípravku. Môžete si pribaliť napríklad krém, ktorý je jemne sfarbený, čiže tónovací, takže vám po večeroch môže nahradiť make-up, ktorý si tým pádom nemusíte baliť. A máte o miesto naviac. 

FEMINITY TIP:

Prečítajte si: Dokonalá pedikúra z domu: Takto hravo ju zvládnete aj vy, pridajte k nej aj tieto farebné trendy

Micelárna voda

Ďalšie "must-have". Micelárna voda v cestovnom balení je SOS, ktoré sa vám tiež vyplatí. Každé ráno a večer si stačí očistiť pleť práve týmto produktom. Nič viac nepotrebujete. Teda ak nepoužívate make-up, ale aj keby, výhodou tohto produktu je, že dokáže okrem čistenia pleti od nečistôt, aj dôkladne pokožku odlíčiť. Multifunkčnosť sa na cestách vždy vypláca. 

FEMINITY TIP:

Tonikum v spreji

Alebo akákoľvek iná forma vody v spreji. Či to bude toniku, micelárka, minerálna voda... Dôležité je, aby ste ju tiež mali zakaždým po ruke. Od nástupu do lietadla/auta až po príchod na pláž. Vždy po vykúpaní sa v oceáne si pleť dôkladne prestriekajte práve týmto produktom. Zmyje zostatky slanej vody, ktoré pleť vysušujú a zároveň ju okamžite hydratuje. Cez noc uchovávajte tento produkt radšej v chladničke.

FEMINITY TIP:

Mohlo by vás zaujímať: Chyby z mladosti, ktoré neskôr musíme naprávať: Týmito nevedomosťami si zbytočne pridávame roky navyše

Rúž

Keď sa už bavíme o multifunkčných produktoch, nemôžeme zabudnúť ani na tie skrášľovacie. Ak je jeden produkt, ktorý dokáže nahradiť hneď niekoľko ostatných, tak je to práve rúž na pery. Okrem primárnej funkcie môže poslúžiť aj ako očný tiež a lícenka. Zvoľte červené alebo ružové odtiene a nič viac z líčidiel potrebovať nebudete. 

FEMINITY TIP:

Ochranný sprej na vlasy

Ochranu si zaslúžia aj vlasy. Tie treba ošetrovať ešte pred samotným opaľovaním sa. Preto práve ochranné spreje na vlasy by mali mať vyhradené miesto vo vašom kufri. Ochránia pred slnečným žiarením, rovnako tak pred slanou vodou a ako bonus, zvyknú nádherne voňať, takže môžu poslúžiť ako náhrada za parfum, ktorý pokožku cez leto len zbytočne dráždi. 

FEMINITY TIP:

Neprehliadnite: 6 kľúčových zón, ktoré si treba všímať na tvári: Sú indikátorom zdravia a veľa vďaka nim zistíte, tvrdí dermatologička

- Najčítanejšie -