Presunúť na hlavný obsah

Žena si robí 2 fotky typu PRED a PO: Prvú, pri ktorej podvádza a druhú, na ktorej nie je až taká atraktívna, ale je to realita

Zábava

Občas na to zabúdame. Ale našťastie, stále existujú ľudia, ktorí nám to pripomínajú.

Skutočný svet

Ten začína byť pomaly, ale isto akousi vzácnosťou. Čoraz častejšie sa totiž utiekame do reality, ktorá je predsa len krajšia. Alebo aspoň sa tak tvári. A následkom toho zabúdame na to, čo je pravé, čo nie, vytvárame si falošné predstavy, identity a reality. Ale čo keby ste sa už konečne vrátili opäť nohami na zem? Áno, v dobe dokonalých instagramových profilov je to o niečo náročnejšie, ale nie nemožné. 

Kontakt s realitou sa prostredníctvom instagramového profilu snaží udržať aj 23-ročná Sara Puhto. Nie je to žiadna známa herečka, modelka, speváčka. Ale len "obyčajná" žena, ktorá sa denno-denne snaží o to, aby sa nezabúdalo na to, čo je reálne a čo nie. "Väčšinou som sa snažila pridávať fotografie, kde mám dobrú figúru, som fotená z dobrého uhla. Lenže cítila som sa vďaka tomu divne, špatne, nútilo ma to stále sa porovnávať s ostatnými." priznáva Sara.

Prečítajte si: Na tejto fotke je syn slávnej hollywoodskej herečky. Spoznali by ste ho?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Sara Puhto (@saggysara),

Pred piatimi rokmi bol je profil plný fitness fotografií a dokonalo vytvarovaného tela. Dnes? Je plný fotiek, ktoré ukazujú rozdiel medzi Instagramom a realitou. A zároveň sú tieto fotky odkazom pre každú ženu (i muža), že netreba veriť tomu, čo vidíte na sociálnych sieťach. Realita je občas, alebo vlastne takmer vždy, iná. 

Mohlo by vás zaujímať: PRED a PO: Otec Kylie a Kendall Jenner bol kedysi sexsymbol. Ako svojej rodine odhalil, že sa chce zmeniť na ženu?

Sara si urobí väčšinou z jednej pózy dve fotky - takú, ktorú by väčšina dala na Instagram, keď stojí za ňou zaťahovanie brucha, naťahovanie brady, drobné úpravy nedostatkov... a potom takú, kedy je uvoľnená, svojská a tým pádom neatraktívna. Lenže taká je realita. Netreba na zo zabúdať. Tieto fotky pridáva od roku 2016 a dnes už má takmer 400-tisíc fanúšikov. A my ďakujeme za to, že sa snaží každý deň bojovať s ilúziou, ktorá ničí sebavedomie každej žene.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Sara Puhto (@saggysara),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Sara Puhto (@saggysara),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Sara Puhto (@saggysara),

- Najčítanejšie -