Presunúť na hlavný obsah

Plavkové stylingy na víkend ako stvorené na rozlúčku s letom: Z pár obyčajných kúskov vykúzlite skvelé skvosty

Fitness

Posledný horúci víkend strávený pri vode alebo pri športových aktivitách vám bude o to príjemnejší v letných pôsobivých stylingoch.

Leto sa ešte nekončí. Využite posledné voľné dni na aktívny oddych a užite si ešte slnečné lúče naplno. Nezabudnite svoje plavkové stylingy prispôsobiť aktivitám, ktoré robíte a zároveň sa cíťte sebavedome. Nechajte voľne lietať vašu slobodnú dušu a nostalgiu, ktorú so sebou leto prináša.

Batika a kruhy ako freestyle

Batika a návrat hippie štýlu naplno ovládli tohtoročné letné mesiace a vyvolali akúsi nostalgiu. Pastelové odtiene, krátke topy a kruhové náušnice je mix všehochuti, ktorý si však môžete dovoliť práve cez leto. Tento styling môžete skombinovať aj s plavkami a užiť si korčuľovanie pri západe slnka.

Inšpirujte sa: Plavky so sebou: Štýlové jazerá a bazény na kúpanie u nás a v okolí, ktoré si na prvý pohľad zamilujete

 

Vzdušný overal na bicykel 

Vzdušný overal je skvelou voľbou, pokiaľ sa chystáte na bicykel a namierili ste si to rovno k jazeru. V našich končinách máme to šťastie, že prírodné jazerá sú tu nádherné a na mnohých miestach sa dá bez problémov kúpať. Rovnako prírodný by mal byť aj materiál, z ktorého je overal vyrobený. Myslite totiž na to, že žijeme v dobe udržateľnej. 

Celé plavky na leňošenie pri vode

Relax s dobrou knižkou v ruke na nafukovačke je ideálnou víkendovou predstavou. Ak sa chcete cítiť ako na dovolenke a máte rady plavkové kreácie, môžete zvoliť celé vykrojené plavky. Ponúkajú komfort na ležanie a zároveň spokojnosť samej so sebou.

Sexi stolný tenis

Stolný tenis neodmysliteľne patrí k letným dňom a pobytu pod holým nebom. Mašličkové plavky stačí doplniť štýlovými okuliarmi a nič viac nepotrebujete. Vychutnajte si ešte posledné žiarivé farby na svojom oblečení. Čoskoro sa s nimi na istý čas rozlúčime.

Neprehliadnite: Dajte si pozor na chĺpky v oblasti bikín: Tomu, ako sa upravujete tam dolu, by mal podliehať aj výber plaviek

 

Posledná šanca na surf alebo paddleboard

O športové aktivity pri vode tento rok nebola núdza. Ani po športovom dni sa nemusíte cítiť menej atraktívne. Práve naopak, budete mať zo seba skvelý pocit a stačí, keď cez active wear plavky dáte letný prehoz a ihneď pôsobíte na pláži o čosi elegantnejšie. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe