Presunúť na hlavný obsah

Čo si obliecť, keď chcete byť športovo, ale pekne: Aké kabelky nosia krásky k legínam a po akom doplnku často siahajú?

Móda

Byť za peknú, aj keď si máte na seba obliecť niečo športové, ponúka rovnaké možnosti ako iné dni. Stačí sa len zamerať na tieto doplnky.

Športové oblečenie neznamená automaticky, že sa máte cítiť menej príťažlivo. Rovnako, ako v móde počas pracovných dní, aj v prípade voľnočasového oblečenia sa môžete cítiť sebaisto. Stačí, keď svoj obľúbený kúsok ako čierne legíny skombinujete s vhodnými doplnkami a štýlový outfit je na svete. 

Nezabudnite, že aj kabelka tu zohráva dôležitú úlohu a nemusí ísť vždy o športovú tašku. Nás zaujali stylingy z New Yorku, kde sa nosia legíny s elegantnými ikonickými kabelkami a prím hrá stále aj ruksak, v koženej verzii vytvára príjemný kontrast so športovým total lookom.

Inšpirujte sa: TOP stylingy, ktoré presvedčia aj kritikov, že v teplákoch môžete vyzerať naozaj štýlovo aj v meste

Old skool customizované tenisky

Podobne ako Converse, aj skateová značka Vans chcela mať svoje ikonické topánky a nimi sa stali práve tie Old Skool. Postupne sa stali neodmysliteľnou súčasťou šatníka mnohých IT girls. Môžete ich kombinovať nielen s legínami, ale aj s mommy jeans. Všimnite si tiež detail v podobe vyhrnutej oversize mikiny nad pupok.

Elegantný ruksak

Kožený ruksak v jeho elegantnej podobe rozohrá zaujímavú hru, pokiaľ si ho vezmete k športovému looku. Tepláky s pásikmi a celočierny total look v kombinácii s béžovým ruksakom vytvára nový rozmer. Bella siahla dokonca aj po šiltovke, u žien momentálne veľmi obľúbený kúsok, musíte však byť „čapicový“ typ. 

Šiltovka

O tom, že šiltovky sú obľúbené, svedčí aj nasledujúci outfit. Obtiahnuté legíny a športový top v kombinácii s jednoduchou šiltovkou tón v tóne zabezpečí eleganciu aj počas športového ducha. Kabelka na retiazke len podčiarkuje kvalitu celkového vzhľadu. Nadčasové kúsky vás nikdy nesklamú a kedykoľvek ich vytiahnete zo skrine, nemusíte premýšľať, čo s čím skombinovať. Ich veľkým benefitom je, že vždy vyzerajú ako nové.

Ikonická kabelka je zárukou kvality

Tieto kabelky sú teda nielen zárukou kvality, ale v konečnom dôsledku aj šetrenia. Nebudete musieť kupovať sezónne kabelky, ktoré stratia tvar alebo vás ich dizajn omrzí. Zabudnite na časy, keď ste v šatníku mali viac ako desať kabeliek, čo určite mnohé z vás majú a práve na tomto čísle začína vaša zbierka. Úplne vám postačia dve tri, ktoré vás nikdy nesklamú. 

Neprehliadite: Slovenky vyrábajú ekologické legíny: Aké boli ich začiatky a čo bolo na vlastnom biznise najťažšie?

Športová podprsenka

V tomto prípade pokojne aj s logom, ktoré plní úlohu jediného akcentu. Tepláková súprava, ktorú práve športová podprsenka a odhalené bruško urobí viac ženskou. Je vám však jasné, že tento styling je skôr pre skutočné nadšenkyne životného štýlu, ktoré sa nechodia do fitka len fotiť, ale najmä cvičiť.

- Najčítanejšie -