Presunúť na hlavný obsah

Neslušný návrh, na ktorý ma môj muž presvedčil, urobí zo ženy tú najlepšiu milenku: O sex s vami bude len prosiť

Partnerské vzťahy

Všetko to začalo jednou erotickou hrou, ktorú sme sa rozhodli spontánne vyskúšať. Nikdy by som nepovedala, že ma niekto na toto prehovorí, ale... stalo sa.

V ten večer som mala náladu pod psa, nikam sa mi nechcelo a mali sme ísť von so známymi môjho muža, ktorých som nikdy predtým nevidela. Nové tváre, nové spoznávanie nebolo v našom živote nič výnimočné, práve naopak. Môj muž pôsobí v podnikateľskej oblasti a tam je to na dennom poriadku. Tentokrát to však bolo iné. 

Čítajte tiež: Ženy v týchto znameniach mávajú sex najčastejšie: Vzrušeniu, ktoré z nich ide, muži nevedia odolať

Po polnoci prišli odvážne reči našich mužov

S párom, s ktorým sme boli na večeri sme si úplne „sadli“ a tak sa náš večer pretiahol ešte o čosi dlhšie. S našou náladou rástol aj apetít a padala jedna fľaška vína za druhou, bez toho, aby sme si to uvedomovali. Približne po polnoci mali muži odvážne reči, veď to poznáte, chlapi nemyslia na nič iné než na sex. 

Keďže sme neskrývali vzájomné sympatie, vymysleli, že by sme si mohli zahrať erotickú hru v zmysle „zámeny manželiek“. Na jednu noc. Najskôr sme sa na tom pekne pobavili a nikto z nás ani len nečakal, že by sa to malo stať realitou. Keď však nikto z nás štyroch nenamietal, nezostávalo mi nič iné, než súhlasiť takisto. Ako som spomínala, sympatie tam prevládali a bolo by iné, keby tam príťažlivosť nebola. Aby nikto z nás nemal šancu cúvnuť, dohoda bola, že sa to udeje ešte v túto noc. 

Dohoda bola, že sa to udeje v túto noc

Vymenili sme si teda partnerov a odišli sme na neutrálne miesto. To bolo taktiež súčasťou dohody – aby sa sex neudial u nikoho v dome, pochopiteľne. 
My sme si rezervovali izbu na hoteli a všetko sme brali s nadhľadom, cítila som sa, ako keby som bola herečka vo filme. Myslela som si, že celá táto situácia vyznie trápne, ale nakoniec to tak nebolo. Musím povedať, že som si sex užila, akoby som mala milenca a čo je na tom najzvláštnejšie je to, že som počas neho vôbec nemyslela na to, ako to asi prebieha medzi mojím mužom a dotyčnou ženou. Bol to naozaj zvláštny pocit.
Samozrejme, keď sa naše životy vrátili do normálu, hovoriť o zážitkoch z tejto noci bolo akési „tabu“. Bolo však vidno, že všetkým štyrom sa to páčilo, až to mohlo vyznieť nebezpečne pre naše vzťahy. Nebojte sa, nepokračovali sme v tom. 

Neprehliadnite: Mužov narodených v týchto troch znameniach nespútate. Nadovšetko totiž milujú slobodu

Neslušný návrh urobil zo mňa najlepšiu milenku

Hneď najbližší sex, ktorý som po tejto udalosti mala s mojím mužom, bol fantastický. Užila som si to, ako nikdy predtým a cítila som sa, akoby sme spolu len začínali. To isté tvrdil aj on a bol prekvapený, ako sa náš sex dal ešte zdokonaliť. Povedal mi, že netuší, čo so mnou daný muž stváral, ale vrátila som sa, ako keby som medzitým mala niekoľko mužov a čísiel za sebou. 
Faktom však bolo, že táto skúsenosť nám okorenila vzťah a najmä intímny život posunula na celkom iný level. Odvtedy ma môj muž o sex len a len prosí a stala som sa jeho najlepšou milenkou. Aspoň podľa jeho slov. Svoju úlohu na tom isto zohrala aj istá dávka žiarlivosti a to muži niekedy potrebujú.

- Najčítanejšie -