Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Má 40, ale pri pohľade na ňu nebudete veriť a to ste ešte nevideli ten tanec: Spoznávate, o ktorú Slovenku ide?

Slovenské celebrity

Jej telo aj slovenčina boli vždy sexi, no potom, čo prekročila prah štyridsiatky, zaútočila svojimi ženskými zbraňami ešte viac.

Len pred pár dňami zverejnila sexi záber pri západe slnka, pri ktorom sa nejednému mužovi zapaľujú lýtka. Tajomná fotografia, pri ktorej vidno dokonale tvarovanú ženskú siluetu čo to prezrádza. Ak ste tipovali, že ide o modelku Andreu Verešovú, tipovali ste správne.

Čítajte tiež: Známe Slovenky si oneskorené leto užívajú pri mori: Kam sa oplatí aj v tomto čase vycestovať?

Po 40-tke útočí ženskými zbraňami ešte viac

Andrea Verešová patrí medzi najznámejšie modelky česko-slovenskej scény, ktorá sa živí modelingom aj po 40-tke. Nič však nie je zadarmo a nikomu nič z neba nepadne len tak. Andrea je totiž známa svojím kladným prístupom k zdravému životnému štýlu a športu. Po tom, čo prekročila prah 40-tky, zdá sa, útočí svojimi ženskými zbraňami ešte viac. 

Pri pohľade na ňu je totiž jasné, že do „modelingového dôchodku“ sa rozhodne nechystá. V plavkách vyzerá skutočne ako bohyňa a jej muž tak má po boku ženu, o ktorej sníva nejeden chlap. 

Do modelingového dôchodku sa nechystá

O tom, že vek je len číslo, sa presviedčame v poslednej dobe čoraz viac. Nie je to tak dávno, čo supermodelka Daniela Peštová získala kampaň pre Victoria's Secret, a to napriek tomu, že oslávila 50. Modelka Simona Krainová začala pravidelne behať, čo ju priviedlo k ešte perfektnejšej postave a to má 47. No a nehovoriac o speváčke Dare Rolins, ktorá onedlho oslávi 48. 

Generácia týchto modeliek, vrátane Andrey Veršovej, potvrdzuje fakt, že postupom času sa aj veková hranica posúva a tým, že sa dožívame dlhšie, predlžujeme si zároveň aj mladosť. 

Neprehliadnite: Ako je to možné? Daniela Peštová vystúpila v kampani Victoria's Secret po 23 rokoch, takmer sa však nezmenila

Žena do voza aj do koča

Andrea je pre mnohé ženy inšpiráciou nielen v starostlivosti o seba, ale aj v tom, že je žena do voza aj do koča. So svojimi fanúšikmi neustále udržiava kontakt a obzvlášť pred Vianocami sa vždy podelí o pečenie, ktoré absolvuje so svojimi deťmi. O tom, že v kuchyni jej to ide rovnako dobre, sme sa presvedčili už niekoľkokrát. 

Tipovali by ste na základe fotografie, že má 40?

spolu hlasovalo 452 ľudí

Áno
295
Nie
157

- Najčítanejšie -