Presunúť na hlavný obsah

Fitness tréner Meghan Markle má skvelé tipy na to, ako stratiť 7 kíl v priebehu mesiaca: Inšpiruje aj vás?

Zahraničné celebrity

Meghan Markle a Sarah Jessica Parker. Tieto dve ženy spája viac ako len herecký svet. Obe majú postavu, akú im môžu závidieť aj dvadsiatničky. Sú jasným dôkazom toho, že vek v tomto nezohráva pri figúre takmer žiadnu úlohu. Je to o niečom inom.

Fitness tréner Sebastien Lagree, ktorý má na starosti aj prekrásnu Meghan Markle, či obľúbenú herečku z kultového seriálu - Sex v meste, má v chudnutí jasno. Presne vie, čo musia očarujúce krásky robiť aby sa udržali fit a sexi čo najdlhšie.  Pozrite sa, vďaka čomu si udržiavajú tieto ženy dokonalú postavičku počas celého roka. 

Čítajte viac: Toto je nová aristokracia: Čo spája Dianu a jej menej známe netere, pre ktoré je dodnes veľkým vzorom?

Kľúčom k úspechu je naučiť svoje telo spaľovať kalórie rýchlejšie

K tomu vám dokážu pomocť prírodné spaľovače, ktoré určite nájdete aj vo svojej kuchyni. Sebastien Lagree nedá dopustiť na kokosový olej, ktorý obsahuje veľké množstvo nasýtených tukov. Tie rýchlejšie zasýtia a znižujú chuť do jedla.

Určite zaraďte do jedálnička aj škoricu. Podporuje trávenie, znižuje hladinu cukru v krvi a stráži hladinu inzulínu v organizme. Takisto by ste si do jedál mali pridávať chilli. Nachádza sa v ňom kapsaicín, ktorý znižuje apetít, podporuje spaľovanie a zbavuje chuti na sladké. No a v neposlednom rade ak vymeníte všetky nápoje s vysokým obsahom cukru za vodu uvidíte, ako rýchlo pôjdu kilá dolu.

Cvik, ktorý vás dostane do formy

Nie nebojte, nebudete musieť tráviť hodiny vo fitku. Toto zvládnete hravo aj doma, takže výhovorky musia ísť v tomto prípade bokom. Sebastien nedá dopustiť na obyčajný beh po schodov. Práve tento cvik je energeticky veľmi náročný. Spotrebujete pri ňom až sedemrát viac kalórií ako pri bežnej chôdzi, či behu. Navyše si dokonale vytvarujete lýtka. 

Neprehliadnite: Najštýlovejšia britská princezná o korunu nestojí. Toto sú najlepšie kúsky z jej šatníka

Ako zhodiť 7 kíl počas štyroch týždňov

Sebastien urobil malé zhrnutie niekoľkých trikov, ktoré vás počas 4 týždňov dostanú do formy. Pozrite sa, ktoré tipy by ste si mali osvojiť.

  • ráno začnite zeleným čajom
  • stravujte sa pravidelne minimálne trikrát denne
  • zaraďte do svojho jedálnička chilli, škoricu, 
  • na varenie a dochucovanie využívajte kokosový olej
  • pokiaľ dostanete chuť na sladké, siahnite po grapefruite
  • pite čistú vodu
  • zabudnite na alkohol
  • každý deň vybehnite aspoň desaťkrát hore a dolu po schodoch (ráta sa päť panelákových poschodí)
  • deň ukončite meditáciou a jógou

Tak čo idete to skúsiť aj vy?

 

- Najčítanejšie -