Presunúť na hlavný obsah

Milovala ich Diana aj Audrey Hepburn: Perly sú nestarnúcou klasikou

Móda

Dôležité je však vedieť ako ich nosiť. My vás to naučíme s gráciou.

Outfit ako šperk

Nielen retiazky, náhrdelníky, prstene, náušnice, či sponky do vlasov. Perly sa nosia aj vrámci oblečenia. To skutočne môže predstavovať malý šperk. Nebojte sa ich. Pokojne siahnite po šatách, svetroch, či búzkach, dozdobených perličkami. Módne domy im jednoznačne dali zelenú aj túto sezónu. Romantické a nežné. 

Inšpirujte sa: VIDEO: Topánky na jeseň/zimu 2020/2021, ktoré bodujú v uliciach: Po ktorých siahnete túto sezónu vy?

Sofistikovanosť a eleganica na počkanie

Sofistikované, elegantné, sú znakom luxusu a ozajstných dám. Perly sú skrátka nestarnúcou klasikou. Rovnako ich milovala Audrey Hepburn aj princezná Diana. A dnes na ne nedajú ženy z červeného koberca dopustiť tiež.

Minimalistické náhrdelníky ku krku vyzerajú veľmi efektne a skvele sa hodia ženám, ktoré chcú podčiarknuť svoju nežnosť. Čo sa týka výstrihov, dobre vyzerajú k lodičkovým, či dokonca k rolákom. Naopak vyhnite sa tvaru V. 

Esencia minimalizmu

Malé biele perličky krásne vyniknú k minimalistickým outfitom a celkovému takémuto looku. V tomto prípade naozaj zabudnite na extravaganciu a opulenciu.

Vyberajte si však kvalitné a unikátne kúsky, ktoré upútajú práve svojou výnimočnosťou. Sú ideálnym prvkom ak chcete podporiť víziu modernej, sebavedomej ženy. 

Neprehliadnite: VIDEO: Mäkké svetre ako od babičky: Aké kúsky dominujú na jeseň?

- Najčítanejšie -