Presunúť na hlavný obsah

Triky, ktoré si zamilujete: Využite potenciál vecí, ktoré máte v skrini a zapojte fantáziu

Móda

Pár basic kúskov v šatníku je skrátka na nezaplatenie. Najmä ak sú kvalitné a nadčasové. Dokážete nimi doslova kúzliť. Stačí len nechať pracovať vlastnú fantáziu.

Základom kvalitného šatníka je mať v ňom kúsky, ktoré sú nadčasové, kvalitné a vydrživa vám roky. Dokážete nimi totiž doslova čarovať. Možno práve preto, sa čoraz viac skloňuje pojem kapsulových šatníkov. Nielenže ušetríte, chránite životné prostredie, ale dokážete nechať priestor aj svojej fantázii. Jedinečnosť je totiž niečo, čo má v sebe každá z nás. Len ju občas treba podporiť. A toto je tiež dobrá cesta ako na to. 

So sakom viete vytvoriť niekoľko outfitov, využiteľných počas celého roka

Tak sako je za nás rozhodne kúsok, ktorým hravo posuniete outfit na úplne iný level. Stylingové možnosti, čo so sebou nesie, sú nevyčerpateľné. Rovnako dobre vyzerá samé o sebe len s vysokými čižmami nad kolená, k lodičkám, či v ležérnejšej variante k jeansom.

Pocit výnimočnosti docielite úzkou sukňou, či kostýmom, odviazanosť necháte vyniknúť ak si ho oblečiete k teplákom a dáte si lodičky. Áno aj to je cesta. A čoraz viac ju vídať u hollywoodskych krások, ktorým nechýba odvaha.

Prečítajte si: Veronika vytvára nápadité svadobné šaty. Ako vyzerá výroba najdôležitejších šiat pre ženu?

Koženná bunda ako kráľovná variácií

Na tento kúsok sa občas zabúda a popri ostatných must-have býva mnohokrát prehliadaný. No to je chyba. Koženná bunda, ktorá obrovskú slávu zažila v 70. rokoch, si ju s malými prestávkami zachováva dodnes.

Vo svojej neutrálnej podstate je totiž dokonale kombinovateľná. Hodí sa na malé čierne, k nohaviciam, jeansom, slip - skirt, plisovým sukniam, či šortkám. Pri jej využití popustite uzdu fantázii. Krok vedľa, skrátka nemôžete urobiť.

Nestarnúca klasika, ktorá je kombinovateľná snáď so všetkým

Podľa nás snáď neexistuje univerzálnejší kúsok ako je biela košeľa. Môžete pomocou nej vytvoriť formálny, elegantný, casual, či extravagantný look. Využiť ju navyše viete počas celého roka a pri tvorbe outfitov, sa s ňou dá skvele vyhrať.

Jeansy a lodičky sú klasika, no nebojte sa ani vyšších nohavíc, sukní, šortiek, či kostýmov. Dokonca ak máte v šatníku tú  v predĺženej verzii, stačia vám lodičky, či boots a môžete vyraziť do ulíc. ​

Prečítajte si: VIDEO: Kolekcia CHANEL Métiers d’art 2020/2021: Predlohou sa stal film Angelika, modelky kráčali ako dámy po šachovnici

Investujte do sandálikov, ktoré zladíte skvele s rôznymi outfitmi

Sandáliky sú skrátka v móde pojem. Určite si však vyberte také, ktoré vás dostanú svojou kvalitou a spracovaním. To je niečo, čo sa vám ako investícia rozhodne vráti.

Podčiarkujú totiž ženskosť, pridávajú na sexappeale a navyše sa hodia k väčšine kúskov zo šatníka na bežné dni. Milovníčky basic outfitov, určite ocenia práve versatilitu, ktorú v sebe nesú.

 

- Najčítanejšie -