Presunúť na hlavný obsah

CHANEL predstavuje paletu rúžov dlhotrvácnej farby. Zvýraznia vašu príťažlivosť a zvýšia sebavedomie

Krása

CHANEL predstavuje ROUGE ALLURE LAQUE, prvú doživotnú farbu pier ponúkajúcu extrémny lesk a intenzitu.

ROUGE ALLURE LAQUE
ULTRAWEAR SHINE LIQUID LIP COLOR 

CHANEL predstavuje ROUGE ALLURE LAQUE, prvú doživotnú farbu pier ponúkajúcu extrémny lesk a intenzitu: pohodlná textúra ultraľahkej textúry, ktorá sa ľahko nanáša a nosí, aby zvýraznila vašu príťažlivosť a zvýšila sebavedomie.

Inšpirujte sa: Gabrielle Chanel verila, že ženy treba oslobodiť od času. Línia LE LIFT nadväzuje na jej beauty rituál

ROUGE ALLURE LAQUE

Saténová brilantnosť, ktorá oslňuje nepretržitou, intenzívnou farbou, neprekonateľným komfortom a nezastaviteľnou výdržou... Farba pier s ultra-ľahkým leskom, ROUGE ALLURE LAQUE, zosúlaďuje všetky rozpory v jedinom stvorení. Jeho tekutá formula sa spája s perami a za každých okolností vystrojí váš úsmev do elegancie. 12 hodín farby, saténového lesku a hydratácie. 8 hodín pohodlia a mäkkosti. Od rána do večera zostávajú pery bezchybné pre nevídanú dokonalosť.

Ľahko nositeľný lesk 

Jemná a krémová, jej textúra objíma pery a hladko sleduje ich prirodzené pohyby. Vodeodolný rúž vydrží aj trenie a rozmazanie každodenného života. Jeho tenká, vláčna sieťovina je zložená z dvoch látok: prvá zachytáva pigmenty pre nemennú farebnú žiarivosť, zatiaľ čo druhá sa uzatvára v zmesi olejov pre nepretržitý lesk. Táto mimoriadne pohodlná druhá pokožka potlačí jediným ťahom pery pretrvávajúcou farbou a leskom po dobu 12 hodín.

Okázalá farba

Živá, hustá a žiarivá... Farba vyjadruje všetku svoju intenzitu pomocou dôvtipnej zmesi jemne mletých pigmentov. Obalená olejmi odhaľuje mimoriadne čistú farebnú prítomnosť. Pri aplikácii sa prchavý olej odparí a na perách nezostane nič iné ako žiarivý jas.

Slobodný prejav

Okrem dodania extrémneho lesku a intenzívnej farby sa ROUGE ALLURE LAQUE stará o pery a obklopuje ich pohodlím. Hydratované po dobu 12 hodín *, pery zostávajú jemné a pružné, bez pocitu zovretia. Kožná bariéra pier je dokonale chránená antioxidačným komplexom dreva Sappan a vitamínu E.

Neprehliadnite: Vytvorte si look, ktorý nosili tie najmocnejšie Francúzky: Najznámejšia make-up artistka radí, ako na to

Extrémne vábenie

Okamžite rozpoznateľná silueta ... Rúž ROUGE ALLURE LAQUE sa zahaľuje do lesklej gradácie čierneho laku s čírym povrchom, aby odhalila čistý, žiarivý odtieň vo vnútri. Jeho vysoko precízny zakrivený a efektívny aplikátor s ultra mäkkou penovou špičkou sa prispôsobí tvaru pier, aby zanechal správne množstvo produktu pre ľahšiu aplikáciu ako kedykoľvek predtým.

Paleta odtieňov rúžov ROUGE ALLURE LAQUE

- Najčítanejšie -