Presunúť na hlavný obsah

Krásna aj bez skalpela: Beauty procedúry, ktoré vám pomôžu s nedokonalosťami, no zároveň sú veľmi šetrné

Krása

Aj keď vás trápia nejaké tie nedostatky na tvári či tele, nemusíte vešať hlavu. Mnohé sa dajú vyriešiť neinvazívne a skutočne šetrne - navyše na počkanie.

Kozmetické procedúry s dlhodobými výsledkami 

Čo ma spoločné kozmetické ošetrenie, s výrazným efektom omladenia pokožky? Verte, že viac ako ste zrejme predpokladali. Práve tvár je totiž to, čo o našom veku prezrádza najviac. Profesionálne salonné ošetrenia na tvár, majú oveľa vyššie koncentráty aktívnych látok a z tohto dôvodu majú za určitej pravidelnosti, naozaj značný pozitívný dopad na váš vzhľad.

Mohlo by vás zaujímať: Pleťové séra pre ženy po 30-tke: Čím skôr začnete, tým viac rokov si ušetríte a budete viditeľne mladšia

"Kyselina hyaluronová či retinoidy sú v najlepších rukách akurát u pleťovej terapeutky a dokážu robiť aj s vyzretejšou pleťou zázraky. V salónoch si pýtajte ošetrenia typu anti - age a vždy komunikujte o tom, čo vás najviac trápi - nedostatky, ktoré na sebe vidíte sú totižto vždy subjektívne a možno veľmi ľahko riešiteľné v rukách profesionála," vysvetľuje hneď na úvod Karolína Volkov, majiteľka salónu krásy DNJ DNA. 

Brow lift či permanentný make - up, nielen ako fashion vychytávka 

Druhou vecou, ktorá zohráva veľký význam je práve obočie. To totiž ovplyvňuje váš celkový výraz a pôsobenie na okolie. Správna úprava obočia či jeho “ vyzdvihnutie “ opticky otvorí oko, čím značne uberie na veku a pridá na elegancii.

"Či máte dôsledkom intenzívneho pretrhania tenké obočie, alebo je vaše obočie až príliš husté, táto technika je pre vás. Keď ide o husté obočie pômože brow lift, ten totižto chĺpky pozdvihne a tým zväčší viečko a automaticky bude oko pôsobiť otvorenejšie. Ak je obočie tenké a nevýrazné a ste zvyknutá ho každodenne líčiť, s cieľom jeho zvýraznenia, je takmer isté, že pokiaľ nie ste profesionálna vizážistka nerobíte to správne."

"Naša brow artistka Radka Mošková je špičkou v obore permanentného make-upu a šetrnou procedúrou nano brows, pomôže aj najzúfalejším z nás. Správny tvár a hrúbka k tvárovej symetrii, nielen uberú na veku, ale pridajú na sex-appeale a zvodnom pohľade."

Vlasový facelift

Čo majú vlasy spoločné s tým ako vyzeráme? Všetko! Je hneď niekoľko techník, ktorými vieme ubrať na veku pokiaľ ide o vlasy. V prvom rade sú doležité zdráve vlasy, pretože suché a poškodené vlasy, na nikom nikdy nevyzerali dobre.

"Máme množstvo rekonštrukčných kúr, ktoré pomôžu docieliť krásne lesklé a hlavne zdráve vlasy. Keď máme dobrý základ je oveľa jednoduchšie začať s koloristikou, ktorú môžeme často pokojne nazvať vlasovým faceliftom. Veľmi často k nám chodia ženy s nevhodne zvoleným odtieňom k ich tónu pleti, ktorý ich zbytočne zostaruje."

Neprehliadnite: Vitamín C ako elixír mladosti: Toto dokáže s vašou pleťou v priebehu mesiaca

"V takomto prípade spolu postupne vytvárame odtieň presne určený k danej žene a jej predispozícii. Máme overené, že napríklad čierna farba, skoro vždy zrelším ženám pridáva na veku a v takomto prípade napríklad vytvárame prirodzený hnedý odtieň, ktorý pôsobi oveľa vitálnejšie."

"Skvelou technikou na tzv. “ vlasový facelift “ je aj technika balayage a to hlavne u okruhlejších či predĺžených typoch tváre. Tmavší základ a postupný svetlý prechod sa postarajú o optické zúženie tváre a je to taký malý zázrak, ktorý by ste od vlasov asi typicky nečakali."

 

 

 

- Najčítanejšie -